Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Laguna Garden

Bulharsko, Albena

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 9 996 Kč

Dostupných: 147 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): klimatizace, kabelová TV, chladnička za poplatek (cca 15 €/týden), vana nebo sprcha, WC, fén a balkon.Rodinné pokoje (A2C/A3C): 1 místnost, stejné vybavení jako A2A.Joker pokoje (A2S/A3S): ve vedlejší budově, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Dětské menu a tematické večeře. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. v lobby baru. Snacky od 15.00 do 17.00 h. Přes den ovoce, zmrzlina, saláty a pizza. 1x za pobyt možnost večeře v jedné z a-la-carte restaurací (při pobytu od 7 nocí, po předchozí rezervaci, v termínu do 30.6. a od 2.9.).

Ostatní

Skvělá poloha hotelu. nabídka Joker pokojů. WiFi v celém hotelu zdarma.
Info: Místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Poloha

Centrální, v blízkém okolí spousta barů, restaurací, nákupních a zábavních možností. Letiště Varna cca 40 km.

Popis

Cca 150 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. 2 lehátka a 1 slunečník/pokoj na pláži zdarma (dle dostupnosti, jinak za poplatek). Osušky za poplatek (cca 1 €/den). Hotel se 145 pokoji rozdělenými do 7 pater s výtahy. Přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí (cca 14 €/týden), hlavní restaurace, bar. V zahradě sladkovodní bazén, který je používán i hosty hotelu Laguna Mare. 2 lehátka a 1 slunečník/pokoj u bazénu zdarma. 1x za pobyt odpolední vstup do aquaparku (vzdálen cca 800 m, otevřen 1.6.-15.9.) zdarma. WiFi v celém hotelu zdarma (vysokorychlostní internet za poplatek), internetový koutek za poplatek.  . Samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětský animační program, miniklub (4-12 let). Dětské židličky v restauraci. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat