Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vily Elenite

Bulharsko, Elenite

Strava All inclusive
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotelový klub Elenite bungalovy
Počasí
19 °C - Možnost deště
19 °C - Možnost deště

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Poloha

Vily Elenite patří do komplexu Resort Elenite, který leží přímo u pláže v uzavřené rezidenci. Resort Elenite obklopený parkovou zelení se skládá z několika hotelů (Royal Park, Royal Bay, Royal Castle, Andalusia a Atrium) a bungalovů (Vily Elenite). Vily Elenite leží v centrální části resortu ve vzdáleností 20 m až 250 m od pláže v několika liniích.

Popis

Písečné pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, vhodná také pro malé děti. Lehátka a slunenčíky na pláži zdarma (ve vyhrazené části). Občerstvení na pláži zdarma ve vyhrazených místech. Sprcha na pláži. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Široká nabídka vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma - na každý pokoj 2x lehátko a 1x slunečník. V letovisku minigolf, tenisové kurty, aquapark (vstup, bazény, skluzavky zdarma), animační programy a spousta atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti. V rekreačním středisku Elenite působí tým profesionálních animátorů. Jejich každodenní program obsahuje růžné sportovní a zábavní činnosti jako např. šipky, plážový volejbal, aerobik, vodní gymnastiku a další. Balíček All Inclusive dále zahrnuje dětský klub (4-12 let), posilovnu, kulečník, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu, použití vodních atrakcí v aquaparku Atlántida, tenisové kurty, řecké divadlo, animační program v sále Broadway.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje ve druhé (zadní) linii bungalovů (DBL-2L) s možností jedné nebo dvou přistýlek (palanda), vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace, kabelová TV, telefon, malá lednice. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Bezpečnostní schránka za poplatek 7LV/den. Dvoulůžkové pokoje v první linii bungalovů (DBL-1L) s možností jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace, kabelová TV, telefon, malá lednice. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Bezpečnostní schránka za poplatek 7LV/den.
Dvoulůžkový pokoj standard ve 2. linii (DBL-2L): 2 dospělí + 2 děti. Dvoulůžkový pokoj v 1. linii (DBL-1L): 2 dospělí + 1 dítě.

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně (7:30–10:00), oběd (12:30–14:30) a večeře (18:30–21:00) formou bufetu – výběr předkrmů, hlavních jídel, dezertů, dětské menu, pivo, víno, káva. Další občerstvení – cukrárna Philipopolis, bar Gabkata, noční bar Galaxy, lobby bar, bar u bazénu, animační síň. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů. Součastí programu All Inclusive je 1x za týden restaurace a la carte Sozopol nebo Sunshine – nutná rezervace. Hotel si vyhrazuje právo na drobné změny programu a místa čerpání služeb

Ostatní

GPS: 42.70397466 27.81252533

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Elenite nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat