Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Royal Castle

Bulharsko, Elenite

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Poloha

Luxusní hotel je součástí hotelového komplexu Resort Elenite. Nachází se ve svahu v krásné parkové zeleni, cca 350 m od písečné pláže s jemným pískem. Kombinuje jedinečnou architekturu, luxus a eleganci. K hotelu Royal Castle patří Vily Royal Casa, od kterého jsou vzdáleny cca 50 m. Hotel poskytuje kvalitní služby včetně plážového servisu (lehátka a slunečníky na pláži zdarma).

Popis

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, Italská a-la-carte restaurace, Rotunda bar a Grill restaurace, výtahy, lobby bar, piano bar, bar u bazénu, Cigar bar, venkovní bazén s vířivkou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, aquapark (konzumace za poplatek), obchodní centrum, pokojová služba, animační programy v cizím jazyce, dětský klub 4-12 let. V hotelu je 54 dvoulůžkových pokojů a 43 studií (junior suite).

Sport a zábava

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Široká nabídka vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma - na každý pokoj 2x lehátko a 1 slunečník. Za vratnou kauci osušky na pláž. V letovisku minigolf, tenisové kurty, aquapark, animační programy a spousta atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu

Ostatní

GPS: 42.70623309057324 27.811272740364075

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje standard s výhledem do parku o velikosti 30 m2, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace, LCD TV (digitální vysílání s více než 60 TV kanály v různých jazycích), minibar, kávovar s denním doplňováním kapslí, Wi-Fi internetové připojení, bezpečnostní schránka za poplatek, pokojový servis. Výhled na moře za příplatek 320 Kč/den/pokoj. Dvoulůžkové studio (junior suite) s výhledem do parku o velikosti 55 m2, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, vanou a parní lázní, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace, LCD TV (digitální vysílání s více než 60 TV kanály v různých jazycích), minibar, kávovar s denním doplňováním kapslí, Wi-Fi internetové připojení, bezpečnostní schránka za poplatek, pokojový servis. Výhled na moře za příplatek 320 Kč/den/pokoj. Možnost jedné přistýlky. Dvoulůžkové pokoje standard ve Vila Royal Casa, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace, LCD TV (digitální vysílání s více než 60 TV kanály v různých jazycích), minibar, kávovar s denním doplňováním kapslí, Wi-Fi internetové připojení, bezpečnostní schránka za poplatek, pokojový servis. Dvoulůžkové studia ve Vila Royal Casa, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace, LCD TV (digitální vysílání s více než 60 TV kanály v různých jazycích), minibar, kávovar s denním doplňováním kapslí, Wi-Fi internetové připojení, bezpečnostní schránka za poplatek, pokojový servis. Možnost jedné přistýlky.
Dvoulůžkový pokoj standard s výhledem do parku: 2 dospělí. Dvoulůžkové studio s výhledem do parku: 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí. Dvoulůžkový pokoj ve Vila Royal Casa: 2 dospělí. Dvoulůžkové studio ve Vila Royal Casa: 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Elenite nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat