Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Kresto

Bulharsko, Kiten

Penzion Kresto (hlavní fotografie)

2% sleva až

Strava Bez stravy
Ubytování Pension
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 6 467 Kč

Dostupných: 140 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Penzion Kresto se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 350 m od jižní pláže a cca 600 m od severní pláže Kitenu.

Popis

Jižní pláž, vzdálená cca 350 m od penzionu, je písčítá, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž, vzdálená cca 600 m od penzionu, je písčitá, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na obou plážích za poplatek.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). V penzionu jsou také k dispozici apartmány hotelového typu. Apartmány se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost) se dvěma přistýlkami (formou pevných lůžek). Apartmány s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT a chladničkou. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Dobře udržovaný penzion rodinného typu. Díky své příjemné atmosféře a výborné poloze – přímo v centru letoviska a blízko pláže, je ideální pro klienty všech věkových kategorií.
gps: 42.23504730134506, 27.773587703704834

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat