Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Lotos

Bulharsko, Kiten

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 12 490 Kč

Dostupných: 16 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel Lotos se nachází cca 200 m od severní písčité pláže Atliman se svým pozvolným přístupem do vody.

Okolí : Kiten je půvabné, poloostrovní městečko, obklopené plážemi a hezkou přírodou. Je vzdálen asi 6 km od Primorska a 60 km jižně od města Burgas. Nachází se v podhůří lesnatého pohoří Strandža. Je známý především písečnými plážemi (jižní a severní), které se střídají se skalnatými útesy a přístavem jacht-klubu, jež zajišťuje pro rekreanty možnost rybolovu. Množství zábavy v letovisku nabízí nespočet restaurací, kaváren, barů a diskoték. Hlavní třída je lemovaná obchůdky se suvenýry, oděvy, ale také místními specialitami.

Ubytování

Vkusně vybavené dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje disponují balkonem, klimatizací,lednicí,kabelovou televizí, minibarem,vlastním sociálním příslušenstvím se sprchovým koutem. vkusně vybavené dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje disponují balkonem, klimatizací,lednicí,kabelovou televizí, minibarem,vlastním sociálním příslušenstvím se sprchovým koutem.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Popis

Pláž disponuje zábavním parkem pro děti ,tobogánem ,na pláži se nachází mnoho restaurací a barů. Hotel nabízí klientům ubytování s klimatizací, wi fi připojením zdarma, bazénem s oddělenou částí pro děti, restaurací s mezinárodní kuchyní a café-bar, kde je k dispozici klientům kulečník.V bezprostřední blízkosti hotelu najdete restaurace , bary a obchůdky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat