Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Effect Algara Beach

Bulharsko, Kranevo

Hotel Effect Algara Beach (hlavní fotografie)
  • Hotel Effect Algara Beach (fotografie 2)
  • Hotel Effect Algara Beach (fotografie 3)
  • Hotel Effect Algara Beach (fotografie 4)
  • Hotel Effect Algara Beach (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava All inclusive, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
25 °C – Zataženo
Dovolená s dětmi Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Hotel Effect Algara Beach svou unikátní polohou a kombinací mořské, horské a přírodní zeleně jen přispívá ke krásnému zážitku z dovolené. Díky své atmosféře je ideálním pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.
Hotel se nachází v jižní části letoviska v bezprostřední blízkosti pláže.

Popis

Hotel tvoří hlavní budovy a několik vilek, vstupní hala s recepcí, velká zahrada s alejemi (85 000 m 2 ), hlavní restaurace, orientální restaurace à la carte (za poplatek), italská restaurace à la carte (za poplatek), lobby bar, bar na pláži s terasou, snack bar, malý venkovní minerální bazén na pláži, dětský bazén se skluzavkami, dětský klub, dětské hřiště, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé. Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu (osušky - vratná kauce), sportovní vyžití pro děti a dospělé, multifunkční sportovní hřiště do 17:00 h (volejbal, basketbal, fotbal), plážový volejbal, fitness, stolní tenis, parkoviště. Za poplatek: masáže, tenisový kurt, půjčovna kol.

Pláž

Prostorná písčitá pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY na pláži ZDARMA (jejich celkový počet je však omezen prostorem, který má hotel k dispozici, osušky - vratná kauce). Slunečníky a lehátka (mimo vyhrazený prostor) na pláži za poplatek.

Ubytování

Elegantně zařízené pokoje s balkonem (nekteré s bočním výhledem na moře za příplatek) a sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem a trezorem (zdarma). Přistýlka formou rozkládacího gauče pro dvě osoby, maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Stravování

Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:30 h, večeře v době od 18:30 do 21:00 h), pozdní snídaně, občerstvení v době od 11:00 do 17:00 h v orientální restauraci (pizza, sendviče, burgery, zmrzlina), zákusky v době od 08:00 do 10:00 a od 15:00 do 17:00 h v lobby baru, noční občerstvení v době od 21:00 do 02:00 h v lobby baru (sendviče, zákusky, ovoce), večeře v à la carte restauraci (jednou za pobyt, místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 00:00 do 24:00 h (24 hodin), v baru na pláži od 09:00 do 18:00 h, minibar na pokoji - denně balená voda, místní nealkoholické nápoje a pivo). Uvedené časy jsou orientační.

Ostatní

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Kranevo nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat