Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Ativa

Bulharsko, Lozenec

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 20 dní, 21 dní
Doprava Autobusová , Letecká
Cena za osobu od 7 490 Kč

Dostupných: 9 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Menší hotel v těsné blízkosti dlouhé severní pláže (cca 80 m). Do centra letoviska cca 200 m, nákupní možnosti do 100 m od hotelu. Hotel disponuje recepcí, barem v lobby (Wi-Fi zdarma), restaurací a bazénem s lehátky a slunečníky. Hotel vzhledem k ideální poloze doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Ubytování

komfortní, prostorné dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení (SWC), balkón, ledničku, TV a klimatizaci. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji, dítě do 15 let v době pobytu nesmí dovršit 15 let.

Stravování

Snídaně servírované výběr ze 3 snídaňových menu + káva, čaj, mléko, ovocný nápoj, večeře servírované salát, hlavní jídlo - výběr ze 2-3 menu, dezert.

Doprava

Luxusní autobus - klimatizace, WC, video a audio, polohovatelná sedadla, možnost občerstvení během cesty v autokaru Nástupní a svozová místa zdarma Brno, Praha, Karlovy Vary, Chomutov, Most, Teplice, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Břeclav, Opava, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Břeclav a Bratislava .

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat