Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Miramar

Bulharsko, Obzor

Strava All inclusive, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Club Hotel Miramar
Hotel Clubhotel Miramar
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Stravování

Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), dopolední občerstvení, noční občerstvení v době od 22:00 do 07:30 h, občerstvení (sendviče, moučníky, zmrzlina) v době od 15:00 do 17:00 h, jedenkrát během pobytu večeře v tematické restauraci a la carte – místa nutno předem objednat, neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru 24 h denně, v baru na pláži od 10:00 do 23:00 h, v baru u bazénu od 10:00 do 22:00 h. Lehké občerstvení v baru na pláži v rámci programu ultra all inclusive. Uvedené časy jsou orientační.

Poloha

Hotel se nachází v severní části městečka přímo u pláže. Je vzdálen cca 1000 m od centra letoviska.

Ostatní

Oblíbený a vyhledávaný hotel s velmi kvalitními službami. Svým klientům nabízí ubytování v bezprostřední blízkosti pláže, služby ultra all inclusive a bohaté mezinárodní animační programy. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.
gps: 42.830644,27.881624

Popis

Prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází přímo před hotelem. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA, OSUŠKY A MATRACE NA PLÁŽI ZDARMA (jejich celkový počet je však omezen prostorem, který má hotel k dispozici). Slunečníky a lehátka (mimo vyhrazený prostor hotelu) za poplatek.Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou, dvě tematické restaurace a la carte (bulharská a italská, nejsou součástí all inclusive), stylová a la carte restaurace ve tvaru lodi na pláži (není součástí all inclusive), lobby bar, snack bar, bar Saloon, bar na pláži, bar u bazénu, krytý bazén (v provozu jen v září), dva venkovní bazény, dva dětské bazény (jeden s toboganem), dětské hřiště, tři dětské kluby, bohaté mezinárodní animační programy pro děti a dospělé, večerní programy, konferenční sál, obchod.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka a osušky u bazénů, stolní tenis, vodní gymnastika, šipky, biliár, plážový fotbal, aerobik, fitness, hlídané parkoviště.
Za poplatek: vířivka, SPA centrum (salón krásy, masáže, sauna, pára, turecké lázně, jednou za pobyt pára nebo sauna zdarma), baby klub (pro děti od šesti měsíců do tří let).

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Jsou zde k dispozici dvoulůžkové pokoje (DBL) s možností jedné přistýlky (maximální obsazenost tři dospělí; dva dospělí a jedno dítě) a dvoulůžkové pokoje superior (DSR) s možností dvou přistýlek (možná obsazenost tři dospělí; tři dospělí a jedno dítě; dva dospělí a dvě děti).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Obzor nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat