Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Djuni

Bulharsko, Primorsko

Hotel Djuni (hlavní fotografie)

4% sleva až

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 11 490 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

Dvou,tří a čtyřlůžkové pokoje s klimatizací, ledničkou, sociálním zařízením, kabelovou televizí a balkonem.Většina pokojů má výhled na moře. dvou,tří a čtyřlůžkové pokoje s klimatizací, ledničkou, sociálním zařízením, kabelovou televizí a balkonem.Většina pokojů má výhled na moře.Dvou, třílůžkové pokoje s klimatizací, ledničkou, sociálním zařízením, kabelovou televizí a balkonem. Většina pokojů má výhled na moře. dvou, třílůžkové pokoje s klimatizací, ledničkou, sociálním zařízením, kabelovou televizí a balkonem. Většina pokojů má výhled na moře.

Stravování

Polopenze - snídaně formou švédských stolů. veřeře o třech chodech + 2 dcl nealkohol. nápoje.Snídaně formou bufetu, večeře servírovaná.

Poloha

Vzdálenost do centra letoviska je přibližně 8 min chůze.

Okolí : Jedno z nejoblíbenějších letovisek českých turistů. Nachází se 54 km od Burgasu a jedná se o velmi živé město, kde si každý přijde na své. Na hlavní třídě, která tvoří centrum letoviska, naleznete nespočet obchůdků, stánků, restaurací, kaváren, barů a diskoték. K dispozici jsou Vám zde také směnárny, banky, bankomaty, pošta, 24 hodinová zdravotní služba a aquapark. Primorsko obklopují dvě rozsáhlé pláže – severní a jižní. Jižní pláž je svým pozvolným vstupem do moře vyhledávána především rodinami s dětmi, naopak pláž severní nabízí živější moře s vlnami.

Popis

Nově vybudovaný bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), recepcí a barem.

Rodiny s dětmi potěší také nově zbudovaný, venkovní dětský koutek.Wi-fi připojení zdarma. Věříme, že tyto změny přispějí klientům k příjemně strávené dovolené.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat