Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Kostovi

Bulharsko, Primorsko

Penzion Kostovi (hlavní fotografie)

2% sleva až

Strava All inclusive special, Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Pension
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Počasí
7 °C - Možnost deště
7 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 7 447 Kč

Dostupných: 808 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV, chladničkou a varnou konvicí. Možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč nebo rozkládací křeslo). Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě). V penzionu jsou k dispozici i jeden dvoulůžkový pokoj s klimatizací (klimatizace za poplatek, platba v místě pobytu po příjezdu, orientační cena 2 BGN/osoba/den, maximální obsazenost dva dospělí) a studia S 2+2 a S 2+3. Studia S 2+3 (jedna místnost) s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV, chladničkou a varnou konvicí. Možnost tří přistýlek (rozkládací gauč nebo rozkládací křeslo). Maximální obsazenost čtyři dospělí a jedno dítě. Studia S 2+2 (dvě pevná lůžka a rozkládací gauč, lze využít jako přistýlku pro dvě osoby, maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě) s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizována (klimatizace za poplatek, platba v místě pobytu po příjezdu, orientační cena 2 BGN/osoba/den) a vybaveny TV a kuchyňským koutem. Kuchyňský kout je zařízen mikrovlnnou troubou, topinkovačem, varnou konvicí, chladničkou a kuchyňskou linkou se základním vybavením.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní, večeří, polopenze za zvýhodněnou cenu (snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 800 m) restauraci Alexandria Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci Alexandria Club Restaurant (cca 800 m). Dále zahrnuje malá dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani jsou podávány vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Ostatní

Penzion Kostovi se skládá ze dvou budov. Svým klientům nabízí ubytování rodinného typu v klidné části letoviska a příjemnou atmosféru. Mezi klienty CK Alexandria je velmi oblíbeným a vyhledávaným penzionem. Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů Alexandria cca 800 m od penzionu.
gps: 42.265654,27.76155

Poloha

Nachází se v klidné části letoviska. Je vzdálen cca 350 m od centra, cca 350 m od severní pláže a cca 450 m od jižní pláže.

Popis

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 350 m od penzionu a jižní, vzdálená cca 450 m od penzionu) jsou písčité, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK Alexandria SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.Pro klienty je zde k dispozici společná kuchyň a veranda (v provozu od 08:00 do 20:00 h).
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat