Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Nordik

Bulharsko, Primorsko

Hotel Nordik (hlavní fotografie)

11% sleva až

Strava All inclusive special, Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Počasí
3 °C - Sněžení
3 °C - Sněžení
Cena za osobu od 8 765 Kč

Dostupných: 796 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 250 m od rodinného hotelu a jižní, vzdálená cca 450 m od rodinného hotelu) jsou písčité, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK Alexandria SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a denní bar.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní, večeří, polopenze za zvýhodněnou cenu (snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 40 m) restauraci Alexandria Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci Alexandria Club Restaurant (cca 40 m). Dále zahrnuje malá dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani jsou podávány vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Ostatní

Rodinný hotel Nordik svým hostům nabízí moderní ubytování rodinného typu, Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů Alexandria v bezprostřední blízkosti hotelu.
gps: (42.26905246408729, 27.754125595092773)

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělé osoby.

Poloha

Rodinný hotel Nordik se nachází v severní části letoviska a je vzdálen cca 250 m od prostorné severní písčité pláže, cca 450 m od prostorné jižní pláže a cca 250 m od centra letoviska.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat