Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Panorama

Bulharsko, Primorsko

Strava Bez stravy, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Autobusová , Letecká
Počasí
20 °C - Skoro zataženo
20 °C - Skoro zataženo

Dovolená s dětmi

Popis

Recepce, Wi-Fi v celém objektu hotelu včetně pokojů zdarma, restaurace, bar

Poloha

Oblíbený hotel se skvělou polohou přímo na písečné jižní pláži v centru letoviska je ideální pro rodiny s dětmi i pro klienty, kteří vyhledávají rušnou destinaci s nespočtem nákupních možností, restaurací a barů. Vybavení: recepce, Wi-Fi v celém objektu hotelu včetně pokojů zdarma, restaurace, bar .

Ubytování

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, Wi-Fi, TV, chladničkou, rychlovarnou konvicí, klimatizací a balkónem. . Některé pokoje s přímým výhledem na moře. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji, dítě do 18 let v době pobytu nesmí dovršit 18 let.

Doprava

Luxusní autobus - klimatizace, WC, video a audio, polohovatelná sedadla, možnost občerstvení během cesty v autokaru. Nástupní a svozová místa zdarma Brno, Praha, Opava, Havířov, Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Břeclav. .Luxusní autobus - klimatizace, WC, video a audio, polohovatelná sedadla, možnost občerstvení během cesty v autokaru. Nástupní a svozová místa zdarma Brno, Praha, Karlovy Vary, Chomutov, Most, Teplice, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Břeclav, Opava, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Břeclav a Bratislava .

Stravování

Vlastní, nebo za příplatek snídaně servírovaná kontinentální výběr z 2 až 3 menu, polopenze snídaně + večeře servírovaná o třech chodech - salát, hlavní jídlo a dezert, výběr ze 3 menu nebo plná penze polopenze + obědy - hlavní jídlo, chléb a sklenice vody. Strava je podávána v penzionu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Primorsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat