Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Penzion Vladimirov

Bulharsko, Primorsko

Strava All inclusive special, Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Pension
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Počasí
28 °C - Jasno
Cena za osobu od 5 940 Kč

Dostupných: 460 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 250 m od penzionu a jižní, vzdálená cca 300 m od penzionu) jsou písčité, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK Alexandria SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV, chladničkou a varnou konvicí. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělé osoby. Jsou zde k dispozici i rodinné pokoje (dva dveřmi oddělené standardní pokoje – dva pokoje se dvěma lůžky) se společným balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC). Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní, večeří, polopenze za zvýhodněnou cenu (snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 550 m) restauraci Alexandria Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci Alexandria Club Restaurant (cca 550 m). Dále zahrnuje malá dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani jsou podávány vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Ostatní

Penzion Vladimirov svým hostům nabízí poklidnou rodinnou atmosféru, příjemné venkovní posezení, vybavený venkovní dětský kout, Dětský klub v češtině a Centrum animačních programů Alexandria cca 550 m od penzionu. Díky své poloze je ideální pro klienty všech věkových kategorií, zvláště pak pro rodiny s dětmi.
gps: 42.26617,27.759436

Poloha

Penzion Vladimirov se skláda ze dvou budov. Nachází se v klidné, staré části městečka a je vzdálen cca 150 m od centra letoviska Primorsko, cca 250 m od severní pláže a 300 m od jižní pláže.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat