Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Astoria

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Strava All inclusive, DP, Ultra All Inclusive, Ultra All inclusive, Ultra all inclusive, ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Astoria Hotel
Hotel Astoria
Hotel Mpm Astoria
Hotel Mpm Astoria Sunny Beach
...
Počasí
24 °C - Jasno
Cena za osobu od 14 390 Kč

Dostupných: 591 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění

Poloha

Nově zrekonstruovaný hotel Orel, který je součástí komplexu Astoria-Orel je umístěn 250 m od centra, které nabízí možnost zábavy pro veškeré věkové kategorie a zároveň se nachází u plážové promenády, kde naleznete množství restaurací, barů, diskoték, atrakcí a stánků se suvenýry. Krásná písčitá pláž se nachází 50 m od hotelu.

Popis

Vstupní hala, recepce, lobby bar s TV, výtah, hlavní restaurace, lobby bar, bazénový bar, svačinový bar, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma a na pláži, bazénový bar, dětské hřiště, směnárna. V rámci programu ultra all inclusive: dětský klub 6 dnů v týdnu dvakrát denně pro děti ve věku 4-12 let (10.00-12.30 a 15.00-17.30), mini disco (20.00), volejbal, stolní tenis, šipky, 6 večerů v týdnu animační programy pro dospělé, Wi-Fi internet na recepci a na pokojích zdarma. Plážové osušky na recepci za depozit. Parkovací místo, trezor, prádelna a vysokorychlostní internet za příplatek. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu. K dispozici je plážový bar (10.00-18.00), který nabízí místní vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v rámci ultra all inclusive zdarma. U plážového baru se nachází vyhrazený sektor pro hosty hotelu Orel, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma. Na pláži široká nabídka vodních sportů, plážového velejbalu a potápění.

Ubytování

Kompletně zrekonstruované klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelnou se sprchou a WC, malou lednicí, kabelovou TV s plochou obrazovkou, telefonem s přímou volbou, fénem. Všechny pokoje mají balkon, WiFi na pokoji zdarma.

Stravování

Program ultra all inclusive zahrnuje snídaně formou bufetu, džusů a nealkoholických nápojů (7.30-10.00), obědy formou bufetu, konzumaci nealkoholických a alkoholických místních nápojů (12.30-14.30), večeře formou bufetu, konzumaci nealkoholických a alkoholických místních nápojů (18.00-21.00) formou bufetu. Svačiny formou pozdní snídaně s konzumací piva, vína, nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-12.00). Odpolední lehké občerstvení formou sendvičů, burgrů, sladkého pečiva, ovoce a zeleniny, zmrzliny (15.00-18.00), neomezenou konzumaci nealkoholických a místních alkoholických nápojů (víno, pivo), káva a čaj. Půlnoční občerstvení formou polévky, studených řezů, sušenek, ovoce, zmrzliny (21.30-23.00) a neomezenou konzumaci nealkoholických, alkoholických nápojů (víno, pivo), káva a čaj. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje lze čerpat (10.00-23.00) v lobby baru či baru u bazénového baru. Na pláži alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina (10.00-18.00). Vše v rámci ultra all inclusive.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat