Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Avenue Deluxe

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Strava All inclusive, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
26 °C - Možnost deště
26 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 14 090 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Stravování

All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 23 hodin. Čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje jsou za poplatek. Snídaně (07:30-10:00) Oběd (12:30-14:30) Večeře (18:00-21:00) Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Poloha

Avenue Deluxe hotel je 3* hotel nacházející se na Slunečném Pobřeží. V okolí hotelu se nacházejí obchůdky, bary, restaurace. Městečko Nessebar je vzdáleno od hotelu cca 8 km. Od pláže je hotel vzdálen cca 500 m.

Popis

Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací, barem u bazénu, trezorem )za poplatek), směnárnou, Wi-Fi připojením ve společných prostorech, prádelna, obchod.
Pláž je od hotelu vzdálena cca 500 m. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, televizí, miniledničkou a balkonem. Apartmány jsou rozlohou větší, mají navíc kuchyňský kout.

Ostatní

Služby za poplatek: Fitness, masáže, sauna. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat