Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Festa M Hotel

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Fiesta M Hotel
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Brno, Ostrava) do Burgasu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Burgasu, let na trase do Prahy (Brna Ostravy)

Popis

Recepce, parkoviště, výtah, restaurace, bar, lobby bar, bazénový bar, venkovní nevyhřívaný bazén s lehátky a slunečníky, spa centrum, fitness, V našem hotelu je také samostatný oddíl pro děti s bazénem. Tento hotel je zařízen také pro handicapované osoby. Můžete využít trezor za poplatek na recepci nebo na pokoji, nebo pokojových služeb za poplatek. Můžete také využít masáže u bazénu za poplatek.

Sport a zábava

Ideální pro odpočinek u bazénu s drinkem z jednoho z hotelových barů, nebo procházet se kolem písečné pláže a nebo přes centrum letoviska. Můžete surfovat na internetu v našem klubu nebo pomocí Wi-Fi připojení. Náš lobby bar je ideální řešení pro deštivé časy, nebo pro ty, kteří byli dlouho na slunci a potřebují nějaké občerstvení. Můžete také strávit nějaký čas v okolním hotelovém baru a užívat si krásného moře, výhled, čerstvý vzduch a sluníčko. V našem hotelu si můžete zahrát také billiard za poplatek nebo stolní tennis. Můžete také využít půjčovny aut.

Ubytování

Vybavení jednolůžkového pokoje: telefon, TV, Wi-Fi, mini-bar, trezor za poplatek, koupelna se sprchou a záchodem, fén, klimatizace, balkón.

Stravování

Naše restaurace vás chce nalákat na kulinářské speciality, které připravuje náš šéfkuchař přímo před Vámi v příjemném prostředí. Nabízíme bulharskou a mezinárodní kuchyni nejvyšší kvality a různá vína.

Poloha

Tento stylový, moderní komplex nabízí relaxaci a komfortní ubytování v nádherném prostředí. Nachází se 10 metru od pláže v severní části slunečného pobřeží.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Slunečné pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat