Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Forum

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Forum Hotel
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 11 690 Kč

Dostupných: 81 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel Forum nabízí svým klientům překrásné prostředí a kvalitní služby. Zklamaná nebude ani náročnější klientela. Hotel patří do skupiny Imperial Group Hotels . V jižní části Slunečného pobřeží, v klidné poloze, cca 2 km od městečka Nessebar (památka UNESCO), v sezóně jezdí podél pobřeží výletní vláček. Živé centrum letoviska Sluneční pobřeží s řadou restaurací, barů, obchodů a možností zábavy cca 3 km. Autobusová zastávka v blízkosti hotelu. Transfer z letiště cca 55 min.

Popis

Vstupní hala s recepcí, směnárna, trezor (za poplatek), výtah, lobby bar, restaurace s terasou. V zahradě bazén, bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma.
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 350 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje satelitní TV, trezor k pronajmutí, telefon, sprcha/vana, fén, WC, výhled do parku. Joker pokoje : bez určení výhledu, jinak se stejným vybavením jako Studia : s klimatizací a bez určení výhledu, jinak se stejným vybavením jako.

Stravování

Program all inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Odpolední káva, čaj, zmrzlina Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00-23.00 hod.) Lehký snack (11.00-15.00 hod.) Pivo a nealkoholické nápoje v baru na pláži u sesterského hotelu Imperial (11.00-18.00 hod.) - pouze při zakoupení zvýhodněného plážového servisu (15lv/den).

Ostatní

Povolená hmotnost zavazadla:: 15 kg na osobu , 5 kg příruční zavazadlo

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat