Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Glarus Beach

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Strava All inclusive, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Glarus Beach Hotel
Glarus Hotel
Hotel Glarus
Hotelv Glarus Beach
Počasí
23 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 701 Kč

Dostupných: 655 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Široká pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena pouze pobřežní promenádou. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Hotel s 226 pokoji. Přijímací hala s posezením, výtahy, recepce s trezory k pronajmutí (cca 8 BGN/den), restaurace, a-la-carte restaurace, bary, obchody. Ve venkovním areálu 2 sladkovodní bazény, terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. WiFi ve veřejných prostorech zdarma, na pokojích za poplatek (cca 12 BGN/den, 24 BGN/3dny, 36 BGN/týden). Samostatný dětský bazén se skluzavkou a dětské hřiště. Dětské židličky v restauraci na vyžádání zdarma. Dětská postýlka (na vyžádání a za poplatek cca 8 BGN/den). Max. počet osob nesmí být překročen.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): klimatizace, posezení, telefon, chladnička, sat. TV, fén, sprcha, WC, balkon.Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.Jednolůžkové pokoje (A1B): s francouzským lůžkem, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.Rodinné pokoje (A2D/A3D): 2 pokoje s propojovacími dveřmi, bez posezení, jinak stejné vybavení jako A2A.Dvoulůžkové pokoje (A2E/A3E): ve vedlejší budově, bez posezení, balkon na stranu k moři, jinak stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Jednolůžkové pokoje (A1F): se stejným vybavením jako A2A.Pokoje Comfort Plus (A2K): prioritní umístění, ve vyšších patrech, jinak jako A2B.Promo pokoje (A2R): jako A2A.Bezbariérové pokoje: na vyžádání.

Ostatní

Dobře zavedený hotel v samém centru letoviska. bohaté vyžití v blízkém okolí. příznivá dovolená pro mladé.
Info: Místní kategorie: 3.
GPS: 42.701213,27.71839.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Od 10.30 do 11.30 h. sušenky a sendviče. Od 15.00 do 17.00 h. zmrzlina, koláče a pizza. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11.00 do 23.00 h. Bar u bazénu není součástí all inclusive. V období 4.6.-21.8.2018 je možné stravování pouze formou all inclusive.

Poloha

Živá atmosféra, centrum letoviska Slunečné pobřeží s obchody, bary a restauracemi jen pár minut pěšky. Letiště Burgas cca 35 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat