Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Flamingo

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Hotel Flamingo (hlavní fotografie)
  • Hotel Flamingo (fotografie 2)
  • Hotel Flamingo (fotografie 3)
  • Hotel Flamingo (fotografie 4)
  • Hotel Flamingo (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava All inclusive, All inclusive light, Light all inclusive, Plná penze, Polopenze, Polopenze plus, Soft all inclusive, light all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Letecká
Další názvy
Flamingo Hotel
Počasí
12 °C – Oblačno
Pobytové zájezdy Dovolená s dětmi Pobyty u moře

Poloha

Hotel Flamingo nabízí svým hostům příjemnou atmosféru, komfortní ubytování a služby na velmi dobré úrovni. K atraktivitě hotelu přispívá bezesporu i jeho poloha nedaleko pláže. Díky své poloze je ideální i pro klienty, cestující vlastní dopravou.
Nachází se v severní části letoviska a je vzdálen cca 350 m od pláže a cca 400 m od centra.

Popis

Vstupní hala s recepcí, směnárna, lobby bar, restaurace s terasou, bar u bazénu, venkovní vyhřívaný bazén s brouzdalištěm pro děti , dětský koutek, obchod. Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu, fitness. Za poplatek: trezor v recepci, sauna, devítimístný minibus (vlastní taxi služba), prádelna, lékař, parkoviště.

Pláž

Prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 350 m od hotelu . Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. - vše za poplatek.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek) a telefonem. Možnost dvou přistýlek (maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti).

Stravování

Služby polopenze plus zahrnují polopenzi formou bufetu v hlavní hotelové restauraci (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, večeře od 18:00 do 20:00 h). K snídani jsou podávány čaj, káva, voda a místní nealkoholické nápoje, k večeři - místní nealkoholické nápoje, točené pivo a víno. Uvedené časy jsou orientační.

Ostatní

Písčitá pláž cca 350 m || Příjemná atmosféra || Zábava na dosah

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Slunečné pobřeží nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat