Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villa Mare Hotel

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Popis

Villa Mare Hotel byl rekonstruován roku 2014. 4 patrový hotel disponuje vstupní halou s recepcí s trezory (za poplatek), směnárnou, Wi- FI připojením ve veřejných částech hotelu (za poplatek), obchody, prádelna (za poplatek), hlavní restaurace, bar u bazénu, lobby bar, konferenční místnost (pro 30 osob).
Hotel se nachází 150- 200 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací, satelitní TV, telefonem, mini ledničkou, Wi- Fi připojení (za poplatek), balkon nebo terasa s posezením. Dvoulůžkové pokoje mají v koupelně vysoušeče vlasů.

Stravování

All inclusive - Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci (08:00- 10:00) - Pozdní snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci (11:00- 12:00) - Oběd: formou bufetu v hlavní restaurac (12:00- 14:00) - Svačina: káva, čaj, sušenky, zmrzlina, sendviče (16:00- 17:00) - Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci (18:00- 21:00) - Lobby bar: alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby (11:00- 22:00) Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby za poplatek: P0arkování, lékař na zavolání, masáže, Turecké lázně, SPA procedury, Wi- Fi (za poplatek).

Poloha

Villa Mare hotel se nachází jen 150- 200 metrů od pláže a centra turistického letoviska Slunečného pobřeží. Hotel se nachází v největším turistickém letovisku poblíž msta Nessebar, které je součástí světového dědictví UNESCO. Město se dělí na Staré a Nové město a dodnes se zachovala řada památek z dob tháráckých.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Slunečné pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat