Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Tarsis Aparthotel

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Strava All inclusive, Premium All Inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Mpm Tarsis Club
Cena za osobu od 14 690 Kč

Dostupných: 60 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

MPM Tarsis Club Aparthotel se nachází v klidném místě v letovisku Slunečné pobřeží. Historické město Nessebar se nachází cca 5 kilometrů od hotelu. Město se dělí na Nové město a Staré město. Město Nessebar patří mezi nejnavštěvovanější letovisko na pobřeží Černého moře.

Popis

V hotelu je k dispozici recepce, hlavní restaurace, a la carte restaurace, bar u bazénu, SPA centrum, vířivka, sauna, kosmetický salon (za poplatek), Wi-Fi připojení, trezor (za poplatek), 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu, aerobik, pilates, yoga, šipky, plážový volejbal, plážový fotbal, plážový tenis, hotelové animační programy, parkoviště, shuttle bus na pláž (zdarma).
Písečná pláž je vzdálená cca 800 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Vodní sporty jsou také za poplatek. Hotel pro své hosty zdarma zajišťuje shuttle bus na pláž.
Bazén s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště, mini disco, mini klub ( od 4 do 12 let ), dětská postýlka pouze na vyžádání (zdarma).

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, v apartmánu s 1 ložnicí a v apartmánu se 2 ložnicemi. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem, TV, telefonem, klimatizací, Wi-Fi připojením (zdarma), trezorem (za poplatek), mini chladničkou, vybavením pro přípravu kávy a čaje a vysoušečem vlasů.

Ostatní

Služby v ceně: Wi-Fi připojení, lehátka a slunečníky u bazénu, hotelové animační programy, aerobik, pilates, yoga, šipky, plážový volejbal, plážový fotbal, plážový tenis, shuttle bus na pláž, dětská postýlka pouze na vyžádání. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Stravování

Formou All inclusive Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu MPM TARSIS CLUB 4*: • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:30 – 10:00 ) • Svačina: formou bufetu v baru u bazénu ( 10:00 – 12:00 ) • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:30 ) • Svačina: formou bufetu v baru u bazénu ( 16:00 – 18:00 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 18:00 – 21:00 ) • Pozdní svačina: formou bufetu ( 22:00 – 23:00 ) A la carte restaurace:Tarsis BBQ and Grill - ( 19:00 - 22:00 ) - večeře v a la carte restauraci je možno využít za poplatek, nutná předchozí rezervaceBar:Bar u bazénu - ( 10:00 - 23:00 ) - místní alkoholické a nealkoholické nápoje a teplé nápoje.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat