Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Penzion Conevi

Bulharsko, Sozopol

Strava Bez stravy
Ubytování Pension
Doprava Letecká , Vlastní
Počasí
29 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Penzion Conevi svým hostům nabízí ubytování rodinného typu s překrásným výhledem na záliv a Staré Město a příjemnou atmosféru. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.
gps: 42.41916,27.70084

Poloha

Nachází se v novém Sozopolu a je vzdálen cca 400 m od městské písčité pláže, cca 400 m od velké písčité pláže Charmanite, cca 350 m od centra Nového Města a cca 900 m od centra Starého Města.

Popis

Najdete zde dvě pláže – „městskou pláž“ (vzdálenou cca 400 m od penzionu) a pláž Charmanite (vzdálenou cca 400 m od penzionu). Městská pláž je prostorná, písčitá, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písčitá, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka za poplatek (na obou plážích). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu, jízdy na vodním banánu, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Sozopol nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat