Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sirius Beach

Bulharsko, Svatý Konstantin

Hotel Sirius Beach (hlavní fotografie)
  • Hotel Sirius Beach (fotografie 2)
  • Hotel Sirius Beach (fotografie 3)
  • Hotel Sirius Beach (fotografie 4)
  • Hotel Sirius Beach (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
26 °C – Jasno
Pobytové zájezdy Dovolená s dětmi Pobyty u moře

Sport a zábava

Hotelový animační program pro děti i dospělé, workshopy pro děti, večerní program, aqua aerobic, šipky. Billiard, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty na pláži (vše za poplatek).

Poloha

Hotelový areál lázeňského typu se nachází v blízkosti minerálních pramenů v letovisku Svatý Konstantin, 200m od centra letoviska a přímo na písečné pláži.

Popis

Recepce, výtah, WiFi, restaurace, a la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, bazén s vyhrazenou částí pro děti. Sejf, směnárna, prádelna, konferenční místnost, SPA centrum a balneo (aroma sauna, turecká lázeň, parní sauna, slaná komora, Kneippův chodník, Vichy sprcha, vířivka, finská sauna, solárium, relaxační místnost), parkování (vše za poplatek).
Pláž: Dlouhá, široká, písečná pláž se nachází přímo před hotelem, lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA (dvě lehátka a jeden slunečník na pokoj), lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, fén, SAT TV, lednička, telefon.

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně (08:00-10:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:30- 21:00) formou bufetu, 3x týdně tematická večeře. Pozdní snídaně (11:00 – 12:00), sladké odpolední občerstvení (16:00 – 17:00). Nealkoholické nápoje, káva, čaj, džus, voda v restauraci a v barech (08:00 – 22:00) a místní alkoholické nápoje, pivo, víno v barech (10:00-22:00).

Program

PŘEHLED FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

VÝLETY ZLATÉ PÍSKY A SV. KONSTANTIN CELODENNÍ VÝLET DO NESSEBRU Výlet do starobylého města na jižním černomořském pobřeží Bulharska. Nessebar je místem s tisíciletou historií, zachoval si svou unikátní architekturu a je zařazen na listinu památkových míst chráněných organizací UNESCO. Při prohlídce starého města možnost zhlédnout pravoslavné kostely z různých období. Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, služby průvodce.

PŮLDENNÍ VÝLET DO BALČIKU A NA MYS KALIAKRA Během půldenního výletu navštívíte letní sídlo královny Marie s botanickou a kaktusovou zahradou. Výlet pokračuje na nejdelší a nejkrásnější mys Černého moře - Kaliakra s ruinami pevností. Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, služby průvodce, vstup do botanické zahrady v Balčiku.

PIRÁTSKÁ FIESTA 3-hodinová plavba na jachtě vybavené pro námořní bitvy včetně animačních programů, dětské animace, hledání pirátského pokladu, chlebíčky, pivo, rum a nealkoholické nápoje. Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, služby průvodce, plavbu lodí

DELFINÁRIUM VE VARNĚ (PŮLDENNÍ) Půldenní výlet s návštěvou Delfin show ve Varně s možností osobního volna po prohlídce města a občerstvení. Nejatraktivnější zážitek z Vaší dovolené. Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, služby průvodce, vstup do delfinária.

RYBOLOV 3-hodinová plavba na moři, zapůjčení rybářského vybavení, oběd na palubě, all inclusive bar, koupání v moři a opalování na palubě, hudba a party nálada. Vhodné i pro rekreační příznivce rybaření. Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, oběd, zapůjčení výbavy.

NA NÁVŠTĚVĚ U BABKY RADKY Dům babky Radky je živé muzeum narodní svébytnosti, tradic a kultury. Na úvod Vás místní obyvatelé přivítají domácím chlebem a solí. Můžete se podívat do místních obydlí s etnografickou výstavou tkanin i soukromé farmy. Očekávájí Vás chutné venkovské pohostění a atraktivní program lidovych písní, tanců a zvyků. Využijte možnost načerpat dobrou náladu. Po cestě se zastavíme u ústí řeky Kamčie a svezeme se loďkou po řece až k moři. Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, služby průvodce, vstupy

Program výletů je orientační, s podrobným programem Vás seznámí delegát na místě. Výlety jsou organizovány místním obchodním partnerem a za předpokladu dostatečného zájmu účastníků. Změna programu vyhrazena.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Svatý Konstantin nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat