Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Crown Fort Club

Bulharsko, Sveti Vlas

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno

Popis

V hotelovém komplexu je k dispozici recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, Wi-Fi ve veřejných prostorech hotelu, prádelna, spa centrum, fitness, tenisový kurt, směnárna, dětský bazén, dětské hřiště.
Pláž se nachází cca 150-300 m od hotelu v návaznosti na umístění pokoje.

Ubytování

Studia - mají rozlohu cca 45 m2, jsou vybavena koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, telefonem, klimatizací, trezorem (zdarma), kuchyňským koutem ze základním vybavením, balkonem. Apartmán 1 ložnice - mají rozlohu cca 75 m2, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, telefonem, klimatizací, trezorem (zdarma), kuchyňským koutem ze základním vybavením, balkonem. Apartmán 2 ložnice - skládá se ze ložnic, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, telefonem, klimatizací, trezorem (zdarma), kuchyňským koutem ze základním vybavením, balkonem.

Stravování

Bez stravování.

Ostatní

Služby za poplatek: Dětská postýlka (2 € / den), salon krásy, spa centrum, prádelna. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Poloha

Crown Fort Club je součástí hotelového komplexu Grand Resort. Nachází se mezi letoviskem St. Vlas a Elenite. Mezinárodní letiště Burgas je vzdálené cca 36 km od hotelového komplexu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Sveti Vlas nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat