Hotel Tropics

Bulharsko, Sveti Vlas

Hotel Tropics (hlavní fotografie)
  • Hotel Tropics (fotografie 2)
  • Hotel Tropics (fotografie 3)
  • Hotel Tropics (fotografie 4)
  • Hotel Tropics (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava All inclusive, Snídaně, Ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
12 °C – Jasno
Pobytové zájezdy Pobyty u moře Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel Tropics svým hostům nabízí příjemnou atmosféru, výbornou polohu a služby all inclusive. Je vhodný pro méně náročné klienty všech věkových kategorií.
Hotel Tropics se nachází cca 300 m od pláže , cca 800 m centra letoviska Svatý Vlas, cca 1,4 km od největšího bulharského jachtařského přístavu (kotvit zde může více než 350 jachet) a cca 5 km od od hotelového letoviska Slunečné pobřeží.

Popis

Vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, venkovní bazén s dětskou částí a vířivkou, dětské hřiště. Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu (osušky – vratná kauce), venkovní vířivka. Za poplatek: dětská postýlka (nutno předem objednat, orientační cena cca 2,50 EUR), půjčovna aut, prádelna, parkoviště.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 300 m od hotelu . Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Vodní sporty, atrakce a občerstvení na pláži za poplatek.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprchový kout, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 8:00 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 19:00 do 20:30 h), odpolední občerstvení (pizza, zákusky a zmrzlina) v době od 1145:30 do 17:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních (pouze v období od 01.07 do 31.08.) alkoholických a nealkoholických nápojů v restauraci v době od 10:00 do 22:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ostatní

Písčitá pláž cca 300 m || Příjemná atmosféra || Klidné letovisko || Pro méně náročné klienty

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Sveti Vlas nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat