Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Moonlight

Bulharsko, Sveti Vlas

Strava All inclusive, Polopenze, Polopenze plus
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Moon Light
Moonlight Hotel
Cena za osobu od 13 990 Kč

Dostupných: 75 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Sveti Vlas, přímo u pláže asi 10 min. od centra letoviska.

Okolí : Sveti Vlas je klidnější středisko, ležící na úpatí Balkánského pohoří, které je vyhlášeno svými krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Procházkou z letoviska Sveti Vlas je možné dojít na pobřežní kolonádu, která lemuje celou oblast Slunečného pobřeží. Sveti Vlas je vzdálen asi 9 km od historického Nessebaru, kde jeho návštěvou tak můžete strávit příjemný den plný historie a jedinečné architektury. Díky blízkosti hor, lesů a zdravého mořského vzduchu je zde pobyt doporučován pro léčbu mnoha nejrůznějších onemocnění. Sveti Vlas je proslulý místním jachtařským přístavem „Marina Dinevi“, kde si můžete pronajmout jachtu, místní pláže nabízí i mnoho vodních atrakcí a sportů ke zpestření Vaší dovolené.

Ubytování

Luxusně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, s klimatizací, balkonem, koupelnou s vanou i sprchou a fénem. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV, ledničkou, minibarem a trezorem. luxusně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, s klimatizací, balkonem, koupelnou s vanou i sprchou a fénem. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV, ledničkou, minibarem a trezorem.

Stravování

All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů,  místní výroby.15:00 - 17:00 káva, čaj, zákusky, 09:00 - 21:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby

Popis

Hotel nabízí recepci s nepřetržitým provozem, venkovní i krytý bazén, restauraci, snack bar a kadeřnictví. Relaxovat zde mohou hosté ve wellness centru s klasickou i parní saunou a vířivkou. V případě zájmu si lze objednat i masáže. Zdarma hotel nabízí animační programy pro děti, večerní programy pro dospělé, šipky a kulečník.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat