Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel PrimaSol Sineva Park

Bulharsko, Sveti Vlas

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Primasol Sineva Park
Hotelový komplex PrimaSol Sineva
Počasí
26 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 17 690 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Stravování

Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně v hotelu Sineva beach od 10 do 11 hodin, zmrzlina od 7:30 do 23 hodin, od 12:30 do 15 hodin občerstvení u bazénu hotelu Sineva beach, mezi 15. a 17. hodinou káva, čaj, pečivo, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 do 23 hodin.

Program

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Brno, Ostrava) do Burgasu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Burgasu, let na trase do Prahy (Brna Ostravy)

Popis

K vybavení hotelu patří bazénový areál s bazénem pro děti a sluneční terasou s lehátky a slunečníky ( lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ), ručníky za poplatek, dále fitness centrum, minigolf, bar u bazénu, sauna, masáže, pro děti dětský bufet, klub a hřiště, minidisko, animační programy pro děti 4-12 let. V hotelu je dále restaurace s terasou, snack bar, diskotéka, amfiteátr v Sineva beach, bar na pláži, denní a večerní animační programy.Velmi hezká písečná pláž se nachází cca 100m od hotelu, lehátka, slunečníky a ručníky na pláži jsou za poplatek.

Poloha

Kvalitní dobře vybavený hotel Primasol Sineva Park leží v letovisku Sveti Vlas, jen 100m od pláže, kterou sdílí se sesterským hotelem Primasol Sineva beach, 800m od centra letoviska Sveti Vlas s obchůdky, kavárnami, restauracemi a bary. Hotel je velmi vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Sport a zábava

Tenis, půjčovna kol, vodní sporty na pláži,využít můžete některý z výletů do okolí. V hotelu je k dispozici minigolf, stolní tenis, šipky, kulečník, půjčovna kol.

Ubytování

V hotelu je celkem 92 vkusně moderně zařízených pokojů. Každý pokoj má koupelnu s WC a fénem, satelitní televizi, telefon, miniledničku, klimatizaci a balkon nebo terasu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat