Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Primasol Sineva Park

Bulharsko, Sveti Vlas

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel PrimaSol Sineva Park
Hotelový komplex PrimaSol Sineva
Primasol Sineva Park
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny balkonem, moderním nábytkem, klimatizací, vlastním sociálním příslušenstvím, TV/SAT, minibarem a telefonem. Možnost pouze jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny balkonem, moderním nábytkem, klimatizací, vlastním sociálním příslušenstvím, TV/SAT, minibarem a telefonem. Možnost pouze jedné přistýlky.

Poloha

Hotel se nachází se v nejjižnější části letoviska Svatý Vlas, cca 100m od pláže.

Okolí : Sveti Vlas je klidnější středisko, ležící na úpatí Balkánského pohoří, které je vyhlášeno svými krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Procházkou z letoviska Sveti Vlas je možné dojít na pobřežní kolonádu, která lemuje celou oblast Slunečného pobřeží. Sveti Vlas je vzdálen asi 9 km od historického Nessebaru, kde jeho návštěvou tak můžete strávit příjemný den plný historie a jedinečné architektury. Díky blízkosti hor, lesů a zdravého mořského vzduchu je zde pobyt doporučován pro léčbu mnoha nejrůznějších onemocnění. Sveti Vlas je proslulý místním jachtařským přístavem „Marina Dinevi“, kde si můžete pronajmout jachtu, místní pláže nabízí i mnoho vodních atrakcí a sportů ke zpestření Vaší dovolené.

Stravování

All inclusive: zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů (snídaně od 07:30 do 10:00 h, oběd od 12:30 do 14:30 h, večeře od 18:30 do 21:00 h), občerstvení v době od 10:00 do 17:00 h, v době od 10:00 do 23:00 hodin neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Popis

Klientům je k dispozici  vstupní hala s recepcí, trezor (za poplatek), směnárna, internet (za poplatek), lobby bar, restaurace s panoramatickou terasou, noční bar, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), bar u bazénu, dětský koutek, klub Prima Kids Club (pro děti ve věku od 4 do 12 let), fitness, plážový volejbal, aerobik, vodní aerobik, minigolf, šipky, stolní tenis, fotbal, sauna, masáže (vše za poplatek), lékař, tenisový kurt (za poplatek), biliár (za poplatek), půjčovna kol (za poplatek), kadeřnictví a obchod. Za poplatek je zajištěna autobusová doprava (shuttle bus – 8x denně v době od 10:00 a 23:00 h) do městečka Nesebr a letoviska Slunečné Pobřeží z parkoviště u hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Sveti Vlas nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat