Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel St. George Palace

Bulharsko, Sveti Vlas

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
24 °C - Oblačno
24 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Poloha

Tento 3* hotel se nachází v letovisku Saint Vlas cca 300 metrů od pláže. Mezinárodní letiště Burgas je vzdáleno cca 32 km. Do centra letoviska Slunečné pobřeží, kde naleznete množství obchůdků a restaurací je hotel vzdálený cca 4 km. Hotel je vhodný ke strávení klidné dovolené.

Popis

Hotel je vybaven recepcí, hlavní restaurací, lobby barem, barem u bazénu, trezorem na recepci (za poplatek), venkovním bazénem, Wi-Fi připojení v lobby (zdarma), prádelnou, obchodem.
Pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Stravování

Polopenze či all inclusive. All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 23 hodin. Čerstvé ovocné šťávy a importované nápoje jsou za poplatek. Snídaně (07:30-10:00) Oběd (12:30-14:00) Svačina (11:00-11:30, 16:00-17:00)) Večeře (18:30-21:00) Bar u bazénu (11:00-23:00) Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby za poplatek: Lehátka a slunečníky na pláži, masáže. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje standard - mají rozlohu 25 m2, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, televizí, vysoušečem vlasů, Wi-Fi připojením (za poplatek), minibarem. Dvoulůžkové pokoje superior - mají rozlohu 35 m2, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, televizí, vysoušečem vlasů, Wi-Fi připojením (za poplatek), minibarem. Apartmány - mají rozlohu 65 m2, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, klimatizací, televizí, vysoušečem vlasů, Wi-Fi připojením (za poplatek), minibarem. Eco pokoje mohou být rozlohou menší a mohou se nacházet v odlehlejší části hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Sveti Vlas nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat