Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Meliá Grand Hermitage Alexandria Club

Bulharsko, Zlaté Písky

Hotel Meliá Grand Hermitage Alexandria Club (hlavní fotografie)

sleva až 28 %

  • Hotel Meliá Grand Hermitage Alexandria Club (fotografie 2)
  • Hotel Meliá Grand Hermitage Alexandria Club (fotografie 3)
  • Hotel Meliá Grand Hermitage Alexandria Club (fotografie 4)
  • Hotel Meliá Grand Hermitage Alexandria Club (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Termín 9. 6. (Ne)– 16. 6. (Ne)
Délka pobytu 8 dní, 7 nocí
Odlet z Brno
Návrat do Brno
Kód zájezdu 232666529575
Počasí
9 °C – Zataženo
Počasí
9 °C – Zataženo
Cena za osobu od 17 990FM

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Pobyty u moře Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Animace v češtině

Poloha

Největšími lákadly hotelu Melia Grand Hermitage Alexandria Club jsou komfortní ubytování, kvalitní služby, all inclusive, skvělá poloha u písčité pláže a bohaté zázemí zahrnující kromě bazénů, skluzavek a tobogánů, třeba i vlastní lanové centrum. Chybět nebudou ani naši čeští animátoři, kteří Vaše děti zabaví v českém Karcoolčině dětském klubu a program plný zábavy připraví ve spolupráci s mezinárodním hotelovým týmem i pro teenagery a dospělé. Ve speciálním VIP programu The Level hotel nabízí komfortnější ubytování a velký výběr doplňkových služeb.
Hotel se nachází v centrální části letoviska Zlaté Písky. Je vzdálen cca 150 m od pláže a obklopen zelení.

Popis

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace s terasou, italská restaurace Al Dente, americká restaurace, kavárna, Café Roma (lobby bar), stage bar, bar na pláži, španělský bar, bar u bazénu, venkovní bazén se skluzavkou , dětský bazén, krytý bazén s minerální vodou, aquapark pouze pro hotelové hosty (v provozu od 10:00 do 13:00 h a od 14:00 do 17:00 h), lanový park , dětské hřiště, dětský klub v češtině, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé (i v češtině), sportovní animační programy pro děti, konferenční centrum, business centrum, obchody. Možnost využití platebních karet v hotelu (Visa, MasterCard). VIP program The Level svým hostům navíc nabízí recepci The Level (v provozu 12 hodin) a concierge, restauraci The Level s terasou, bar Level Lounge s terasou a přímým výhledem na moře, venkovní bazén The Level a dětský bazén The Level. Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu, fitness, aquapark, lanový park, sauna a pára v YHI SPA centru (pouze pro hosty využívající program The Level), stolní tenis, biliár, volejbalové hřiště, lukostřelecké hřiště, šipky, šachy. Za poplatek: YHI SPA centrum, kadeřnictví, čistírna, parkoviště, pokojový servis. YHI Spa centrum se nachází v tropické zahradě, navržené v asijském stylu. Luxusní centrum nabízí vysoce profesionální služby, používá produkty vyrobené výhradně pro tuto exkluzivní světově proslulou lázeňskou síť. YHI SPA centrum je vybaveno finskou saunou a parní lázní a poskytuje celou řadu kosmetických procedur pro ošetření obličeje a těla, masáže, relaxační programy, včetně relaxační aromaterapie a terapeutické reflexologie. Ošetření YHI Spa reflektuje tradici jihovýchodní Asie a Japonska. Poslední novinkou je mini YHI SPA pro děti (mini masáže aromatické a relaxační, procedury pro obličej a tělo s čokoládou a banánem, pedikúra a manikúra, dočasné tetování).

Pláž

Prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů se nachází cca 150 m od hotelu. SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) NA PLÁŽI ZDARMA (jejich počet je omezen prostorem, který má hotel k dispozici), slunečníky a lehátka mimo vyhrazený prostor hotelu za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. - vše za poplatek.

Sport a zábava

Animační programy v češtině: Karcoolčin dětský klub v češtině a animační programy organizované ve spolupráci hotelových a našich českých animátorů Také v hotelu Meliá Grand Hermitage Alexandria Club Vás v létě 2024 přivítají naši animátoři a ve spolupráci s bulharskými kolegy pro Vás přichystají bohatý program. Čeká Vás spousta zábavy, oblíbené aktivity a trocha pohybu při nenáročném sportu. Samozřejmostí v našich klubových hotelech je Karcoolčin dětský klub, kde budou moci Vaše dítka zažít nespoutanou legraci. Každý den pro ně bude připraveno nové dobrodružství a o nezapomenutelné zážitky je tak postaráno. Večer se můžete rozvlnit v rytmu dětské diskotéky. Celodenní zábavu zakončíme večerním představením v podání animátorů či místních umělců. Animační sezona: 10. 6. - 6. 9. 2024 V uvedeném termínu působí v hotelu naši čeští animátoři. Mezinárodní tým v hotelu zpravidla působí po většinu sezony, tj. i v termínech před příjezdem a po odjezdu našich animátorů. Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být omezeny či může dojít k jejich dočasnému zrušení. Na začátku a na konci uvedené animační sezony může být snížen počet přítomných českých animátorů, mohou být v češtině organizovány především aktivity dětského klubu či mohou být pořádány přednostně aktivity v čistě mezinárodním pojetí. Na úplném začátku a konci celé sezony mohou být i mezinárodní animační programy omezeny a nemusí být pořádána večerní představení.

Ubytování

Pokoje s balkonem (pokoje s bočním nebo přímým výhledem na moře za příplatek) a sociálním zařízením (sprcha a vana, WC, fén) jsou velmi prostorné, komfortní a klimatizovány (klimatizace zdarma). Jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem (za poplatek) a trezorem (zdarma). Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti. V hotelu jsou k dispozici (za příplatek a na vyžádání, podrobnější informace a ceny v CK) i pokoje Level s balkonem (některé s přímým výhledem na moře) a sociálním zařízením (sprcha a vana, WC, fén) jsou velmi prostorné, komfortní a klimatizovány (klimatizace zdarma). Jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem (stolní voda, vybrané nealkoholické nápoje a chips zdarma, alkoholické nápoje, džus, čokoláda – za poplatek dle ceníku), trezorem (zdarma) a setem pro přípravu čaje a kávy. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:30 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h), pozdní snídani v době od 10:00 do 11:00 h, odpolední občerstvení (pizza) v době od 12:00 do 17:00 h v italské restauraci, americké občerstvení v době od 12:00 do 17:00 h, občerstvení (paella) v době od 12:00 do 15:00 h, občerstvení (panini) v době od 11:00 do 17:00 h, zákusky v době od 15:30 do 17:30 h, zmrzlinu v době od 10:30 do 12:30 h a od 14:30 do 17:00 h, tematické večeře, večeře v italské nebo americké restauraci (místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických, nealkoholických a teplých nápojů v lobby baru od 07:30 do 24:00 h, ve stage baru od 20:00 do 23:00 h a v baru u bazénu od 10:00 do 23:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních nealkoholických nápojů a piva v baru na pláži. Uvedené časy jsou orientační. Při vstupu do restaurace večeři je vyžadováno vhodné oblečení (ne šortky nebo plážové oblečení). Služby all inclusive (v rámci programu The Level ) zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h v hlavní restauraci Hermitage a od 7:30 do 11:00 h v restauraci The Level, obědy v době od 12:30 do 14:30 h v hlavní restauraci Hermitage a v restauraci The Level, večeře v době od 18:00 do 21:00 h v hlavní restauraci Hermitage a v restauraci The Level), pozdní snídani v době od 10:00 do 11:00 h, občerstvení (pizza) v době od 12:00 do 17:00 v itálské restauraci, americké občerstvení v době od 12:00 do 17:00 h, občerstvení (paella) v době od 12:00 do 15:00 h, občerstvení (panini) v době od 11:00 do 17:00 h, zákusky v době od 15:30 do 17:30 h, zmrzlinu v době od 10:30 do 12:30 h a od 14:30 do 17:00 h, večeře v italské nebo americké restauraci (místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 07:30 do 24:00 h, ve stage baru od 20:00 do 23:00 h, v baru u bazénu od 10:00 do 23:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních nealkoholických nápojů a piva v baru na pláži, neomezenou konzumaci vybraných importovaných likérů a nealkoholických nápojů v době od 14:30 do 17:00 h v baru Level Lounge, neomezenou konzumaci vybraných nealkoholických a teplých (káva, čaj) nápojů v době od 16:00 do 17:00 h v baru Level Lounge, minibar na pokoji – stolní voda, vybrané nealkoholické nápoje a chips zdarma, alkoholické nápoje, džus, čokoláda – za poplatek dle ceníku. Uvedené časy jsou orientační. Při vstupu do restaurace na večeři je vyžadováno vhodné oblečení (ne šortky nebo plážové oblečení).

Ostatní

Aquapark || Lanový park || Animace v češtině 10.6.-6.9. Dětský klub v češtině 10.6.-6.9. || Písčitá pláž cca 150 m || Slunečníky a lehátka na pláži zdarma || Velká zahrada || Komfortní ubytování || Skvělý servis || Bohatý výběr služeb || Program The Level || Pro náročné

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 102 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 102 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 9. 6. – 16. 6. (8 dní)
Ostrava All inclusive
Sleva 28 % Ostrava All inclusive od 17 990 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 17 990 Kč
Sleva 28 %
Přidat k porovnání 9. 6. – 16. 6. (8 dní)
Praha All inclusive
Sleva 28 % Praha All inclusive od 17 990 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 17 990 Kč
Sleva 28 %
Přidat k porovnání 9. 6. – 16. 6. (8 dní)
Brno All inclusive
Sleva 28 % Brno All inclusive od 17 990 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 17 990 Kč
Sleva 28 %
Přidat k porovnání 9. 6. – 23. 6. (15 dní)
Brno All inclusive
Sleva 30 % Brno All inclusive od 32 290 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 32 290 Kč
Sleva 30 %
Přidat k porovnání 9. 6. – 23. 6. (15 dní)
Ostrava All inclusive
Sleva 30 % Ostrava All inclusive od 32 290 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 32 290 Kč
Sleva 30 %
Přidat k porovnání 9. 6. – 23. 6. (15 dní)
Praha All inclusive
Sleva 30 % Praha All inclusive od 32 290 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 32 290 Kč
Sleva 30 %
Přidat k porovnání 16. 6. – 23. 6. (8 dní)
Ostrava All inclusive
Sleva 30 % Ostrava All inclusive od 22 490 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 22 490 Kč
Sleva 30 %
Přidat k porovnání 16. 6. – 23. 6. (8 dní)
Brno All inclusive
Sleva 30 % Brno All inclusive od 22 490 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 22 490 Kč
Sleva 30 %
Přidat k porovnání 16. 6. – 23. 6. (8 dní)
Praha All inclusive
Sleva 30 % Praha All inclusive od 22 490 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 22 490 Kč
Sleva 30 %
Přidat k porovnání 16. 6. – 23. 6. (8 dní)
Karlovy Vary All inclusive
Sleva 30 % Karlovy Vary All inclusive od 22 490 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 22 490 Kč
Sleva 30 %

Poloha

Největšími lákadly hotelu Melia Grand Hermitage Alexandria Club jsou komfortní ubytování, kvalitní služby, all inclusive, skvělá poloha u písčité pláže a bohaté zázemí zahrnující kromě bazénů, skluzavek a tobogánů, třeba i vlastní lanové centrum. Chybět nebudou ani naši čeští animátoři, kteří Vaše děti zabaví v českém Karcoolčině dětském klubu a program plný zábavy připraví ve spolupráci s mezinárodním hotelovým týmem i pro teenagery a dospělé. Ve speciálním VIP programu The Level hotel nabízí komfortnější ubytování a velký výběr doplňkových služeb.
Hotel se nachází v centrální části letoviska Zlaté Písky. Je vzdálen cca 150 m od pláže a obklopen zelení.

Popis

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace s terasou, italská restaurace Al Dente, americká restaurace, kavárna, Café Roma (lobby bar), stage bar, bar na pláži, španělský bar, bar u bazénu, venkovní bazén se skluzavkou , dětský bazén, krytý bazén s minerální vodou, aquapark pouze pro hotelové hosty (v provozu od 10:00 do 13:00 h a od 14:00 do 17:00 h), lanový park , dětské hřiště, dětský klub v češtině, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé (i v češtině), sportovní animační programy pro děti, konferenční centrum, business centrum, obchody. Možnost využití platebních karet v hotelu (Visa, MasterCard). VIP program The Level svým hostům navíc nabízí recepci The Level (v provozu 12 hodin) a concierge, restauraci The Level s terasou, bar Level Lounge s terasou a přímým výhledem na moře, venkovní bazén The Level a dětský bazén The Level. Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu, fitness, aquapark, lanový park, sauna a pára v YHI SPA centru (pouze pro hosty využívající program The Level), stolní tenis, biliár, volejbalové hřiště, lukostřelecké hřiště, šipky, šachy. Za poplatek: YHI SPA centrum, kadeřnictví, čistírna, parkoviště, pokojový servis. YHI Spa centrum se nachází v tropické zahradě, navržené v asijském stylu. Luxusní centrum nabízí vysoce profesionální služby, používá produkty vyrobené výhradně pro tuto exkluzivní světově proslulou lázeňskou síť. YHI SPA centrum je vybaveno finskou saunou a parní lázní a poskytuje celou řadu kosmetických procedur pro ošetření obličeje a těla, masáže, relaxační programy, včetně relaxační aromaterapie a terapeutické reflexologie. Ošetření YHI Spa reflektuje tradici jihovýchodní Asie a Japonska. Poslední novinkou je mini YHI SPA pro děti (mini masáže aromatické a relaxační, procedury pro obličej a tělo s čokoládou a banánem, pedikúra a manikúra, dočasné tetování).

Pláž

Prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů se nachází cca 150 m od hotelu. SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) NA PLÁŽI ZDARMA (jejich počet je omezen prostorem, který má hotel k dispozici), slunečníky a lehátka mimo vyhrazený prostor hotelu za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. - vše za poplatek.

Sport a zábava

Animační programy v češtině: Karcoolčin dětský klub v češtině a animační programy organizované ve spolupráci hotelových a našich českých animátorů Také v hotelu Meliá Grand Hermitage Alexandria Club Vás v létě 2024 přivítají naši animátoři a ve spolupráci s bulharskými kolegy pro Vás přichystají bohatý program. Čeká Vás spousta zábavy, oblíbené aktivity a trocha pohybu při nenáročném sportu. Samozřejmostí v našich klubových hotelech je Karcoolčin dětský klub, kde budou moci Vaše dítka zažít nespoutanou legraci. Každý den pro ně bude připraveno nové dobrodružství a o nezapomenutelné zážitky je tak postaráno. Večer se můžete rozvlnit v rytmu dětské diskotéky. Celodenní zábavu zakončíme večerním představením v podání animátorů či místních umělců. Animační sezona: 10. 6. - 6. 9. 2024 V uvedeném termínu působí v hotelu naši čeští animátoři. Mezinárodní tým v hotelu zpravidla působí po většinu sezony, tj. i v termínech před příjezdem a po odjezdu našich animátorů. Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být omezeny či může dojít k jejich dočasnému zrušení. Na začátku a na konci uvedené animační sezony může být snížen počet přítomných českých animátorů, mohou být v češtině organizovány především aktivity dětského klubu či mohou být pořádány přednostně aktivity v čistě mezinárodním pojetí. Na úplném začátku a konci celé sezony mohou být i mezinárodní animační programy omezeny a nemusí být pořádána večerní představení.

Ubytování

Pokoje s balkonem (pokoje s bočním nebo přímým výhledem na moře za příplatek) a sociálním zařízením (sprcha a vana, WC, fén) jsou velmi prostorné, komfortní a klimatizovány (klimatizace zdarma). Jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem (za poplatek) a trezorem (zdarma). Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti. V hotelu jsou k dispozici (za příplatek a na vyžádání, podrobnější informace a ceny v CK) i pokoje Level s balkonem (některé s přímým výhledem na moře) a sociálním zařízením (sprcha a vana, WC, fén) jsou velmi prostorné, komfortní a klimatizovány (klimatizace zdarma). Jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem (stolní voda, vybrané nealkoholické nápoje a chips zdarma, alkoholické nápoje, džus, čokoláda – za poplatek dle ceníku), trezorem (zdarma) a setem pro přípravu čaje a kávy. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:30 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h), pozdní snídani v době od 10:00 do 11:00 h, odpolední občerstvení (pizza) v době od 12:00 do 17:00 h v italské restauraci, americké občerstvení v době od 12:00 do 17:00 h, občerstvení (paella) v době od 12:00 do 15:00 h, občerstvení (panini) v době od 11:00 do 17:00 h, zákusky v době od 15:30 do 17:30 h, zmrzlinu v době od 10:30 do 12:30 h a od 14:30 do 17:00 h, tematické večeře, večeře v italské nebo americké restauraci (místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických, nealkoholických a teplých nápojů v lobby baru od 07:30 do 24:00 h, ve stage baru od 20:00 do 23:00 h a v baru u bazénu od 10:00 do 23:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních nealkoholických nápojů a piva v baru na pláži. Uvedené časy jsou orientační. Při vstupu do restaurace večeři je vyžadováno vhodné oblečení (ne šortky nebo plážové oblečení). Služby all inclusive (v rámci programu The Level ) zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h v hlavní restauraci Hermitage a od 7:30 do 11:00 h v restauraci The Level, obědy v době od 12:30 do 14:30 h v hlavní restauraci Hermitage a v restauraci The Level, večeře v době od 18:00 do 21:00 h v hlavní restauraci Hermitage a v restauraci The Level), pozdní snídani v době od 10:00 do 11:00 h, občerstvení (pizza) v době od 12:00 do 17:00 v itálské restauraci, americké občerstvení v době od 12:00 do 17:00 h, občerstvení (paella) v době od 12:00 do 15:00 h, občerstvení (panini) v době od 11:00 do 17:00 h, zákusky v době od 15:30 do 17:30 h, zmrzlinu v době od 10:30 do 12:30 h a od 14:30 do 17:00 h, večeře v italské nebo americké restauraci (místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 07:30 do 24:00 h, ve stage baru od 20:00 do 23:00 h, v baru u bazénu od 10:00 do 23:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních nealkoholických nápojů a piva v baru na pláži, neomezenou konzumaci vybraných importovaných likérů a nealkoholických nápojů v době od 14:30 do 17:00 h v baru Level Lounge, neomezenou konzumaci vybraných nealkoholických a teplých (káva, čaj) nápojů v době od 16:00 do 17:00 h v baru Level Lounge, minibar na pokoji – stolní voda, vybrané nealkoholické nápoje a chips zdarma, alkoholické nápoje, džus, čokoláda – za poplatek dle ceníku. Uvedené časy jsou orientační. Při vstupu do restaurace na večeři je vyžadováno vhodné oblečení (ne šortky nebo plážové oblečení).

Ostatní

Aquapark || Lanový park || Animace v češtině 10.6.-6.9. Dětský klub v češtině 10.6.-6.9. || Písčitá pláž cca 150 m || Slunečníky a lehátka na pláži zdarma || Velká zahrada || Komfortní ubytování || Skvělý servis || Bohatý výběr služeb || Program The Level || Pro náročné

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat