Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sentido Golden Star

Bulharsko, Zlaté Písky

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Jasno
Dovolená s dětmi Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje A(1A/2A): minibar, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, fén, trezor (za poplatek), vana nebo sprcha, WC, balkon. Lze objednat pokoje s výhledem na moře A (1C/2C/3C), Joker pokoje A (2S) se stejným vybavením jako A(1A/2A). Rodinné pokoje A (2D/3D): 2 pokoje se spojovacími dveřmi, vybavení jako A(1A/2A). Možné rezervovat také rodinné pokoje s výhledem na moře A (2E/3E). Část family: dvoulůžkové pokoje B (2C): minibar, klima-tizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, fén, trezor (za poplatek), vana nebo sprcha, WC, balkon nebo B (2B) se stejnými vybavením jako B (2C) s výhledem na moře. Joker pokoje B (2S) se stejným vybavením jako B (2C), rodinné pokoje B (2D/3D), dva oddělené pokoje se spojovacími dveřmi nebo rodinné pokoje B (2E/3E) stejné jako B (2D/3D), s výhledem na moře.

Stravování

All inclusive.

Popis

Hotel se skládá ze dvou částí: Golden Star(A): 257 pokojů na 9 podlažích a Family(B): 252 pokojů na sedmi podlažích. V areálu hotelu se nachází 6 výtahů, obchody, čistírna, Wifi na lobby zdarma, hlavní restaurace, středomořská a-la-carterestaurace, 2 opalovací terasy, vnitrní bazén, venkovní bazén, bar u bazénu. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Nekuřácký hotel.

Poloha

Hotel oddělen od pláže pouze cestou. V blízkosti řada obchodů, restaurací a barů. Letovisko Zlaté písky vzdáleno 1 km (doprava minivláčkem, za poplatek), letiště ve Varně vzdáleno 30 km.

Sport a zábava

Aerobic, stolní tenis, bingo, volejbal, petanque, šipky, vodní sporty na pláži (za poplatek). Pestrý animační program. 2 zabudované dětské bazény, miniclub (od 4 do 12 let), teeny club (od 13 do 17 let), dětské postýlky a dětské židličky, dětské menu v restauraci.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Zlaté Písky nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat