Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Park Hotel Golden Beach

Bulharsko, Zlaté Písky

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
6 °C - Možnost deště
6 °C - Možnost deště

Dovolená s dětmi

Poloha

Ve svahu, cca 200 m od pláže, v klidné části letoviska, v prostředí parkové zeleně, cca 1 km od centra a 25 km od letiště Varna.

Stravování

All inclusive bufetovovu formou v hlavní restauraci, 4x týdně tématické večeře. Svačina na baru u bazénu – teplé a studené snacky, zmrzlina, ovoce v době 10:00 – 11:00 a 15:00 – 17:00. Konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby v rámci All inclusive v době 10:00 – 23:00 na lobby baru a na baru u bazénu.

Ostatní

- příjemný hotel nedaleko od pláže - možnost dokoupení plážového servisu zahrnujícího i jídlo a pití.

Sport a zábava

Vnitřní a vnější bazén, vířivka, fitness, denní a večerní animační programy, šipky, mini golf, stolní tenis.

Popis

Prostorná hala s recepcí, směnárna, obchod, lobby bar, vnitřní a vnější bazén s barem, fitness, vířivka, dětský koutek, hotelový dětský klub pro děti od 4 do 12 let. Za poplatek - sauna, masáže, parní lázeň, mini bar, trezor, internet, Ala carte gril restaurant a plážový ala carte restaurant. 4 km dlouhá písečná pláž, cca 200 m od hotelu, přístupná po schodech. Lehátka a slunečníky za poplatek. Po zaplacení plážového příplatku – lehátka a slunečníky na pláži zdarma, dále také konzumace na plážovém baru „Rolba“ – nealko nápoje a pivo, svačina mezi 10:00 – 11:00 a 15:00 – 17:00 (studené snacky a ovoce) a lehký oběd mezi 12:00 a 14:00 (saláty, maso na grilu, hranolky).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s jednou nebo dvěma přistýlkami s bočním výhledem na moře a trojlůžkové pokoje s jednou přistýlkou a výhledem do okolí. Pokoje s balkónem jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, mini barem, telefonem , koupelny jsou s vanou nebo sprchou.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bulharsko v lokalitě Zlaté Písky nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat