Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Galija

Černá Hora, Budvanská riviéra, Buljarica

Vila Galija (hlavní fotografie)

37% sleva až

Strava All inclusive, Bez stravy, Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Vila Galija - Dotované pobyty 50+
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 335 Kč

Dostupných: 489 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená pro seniory

Poloha

Vila Galija se nachází přímo na krásné, více než dvoukilometrové písečně-oblázkové pláži v Buljarici, jež je situována mezi dvěma horskými masivy Lovčen a Rumije. Obec Buljarica se nachází nedaleko historického městečka Petrovac na Moru, do kterého vede horská procházková trasa dlouhá cca 3 km. V blízkosti jsou také dvě další krásné pláže Kraljičina pláž a pláž Lučica. Vila sousedí s hotelem Savojo Club.

Ostatní

Náš názor: krásná dovolená v klidném místě s nádhernou pláží a rodinnou atmosférou. Vila se nachází přímo na pláži a je vhodná pro klienty, kteří si přijeli odpočinout a načerpat klidnou atmosféru.
Poznámka: Příplatek za neobsazené lůžko +5 990 Kč/týden, příplatek za polopenzi +2 490 Kč/osoba/týden, příplatek za all inclusive +4 990 Kč/osoba/týden. Příplatek za odlet z Bratislavy: 1.500 Kč/osoba.

Popis

Vlastní parkoviště, WiFi, terasa s výhledem na moře.písečně-oblázková přímo u vily. V blízkosti jsou také dvě další vyhledávané pláže: Kraljičina pláž a pláž Lučica. Plážový servis za poplatek.

Sport a zábava

Klienti vily Galija se mohou zúčastnit animačního programu v českém jazyce, který organizuje tým cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS v sousedním hotelu Savojo Club. Kulturní a sportovní možnosti v městečku Petrovac na Moru.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s terasou nebo balkonem, vlastní soc. zařízení, lednička, TV.

Stravování

BEZ STRAVY nebo POLOPENZE nebo ALL INCLUSIVE. Strava vždy v sousedním hotelu Savojo Club. Polopenze: snídaně a večeře formou švédských stolů. All Inclusive: od 12:00 do 20:00 hod. neomezené množství nealkoholických (ovocné štávy, káva, čaj) a alkoholických nápojů (víno, pivo a místní alkoholické nápoje).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat