Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Splendid

Černá Hora, Budvanská riviéra, Bečići

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Splendid Conference & Spa Resort
Hotel Splendid Spa Resort
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 6 600 Kč

Dostupných: 1 836 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Sport a zábava

Bohaté spektrum sportovních a zábavních služeb.

Ubytování

Komfortní klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem. Služby na pokoji - luxusní koupelna se spojovacím oknem do pokoje, minibar, internetová přípojka, 3 telefony (pokoj a koupelna), přenosný telefon, LCD TV, satelitní programy, video kanály, herní kanály, digitální rádio, alarm, fén, trezor. Možnost zajištění dětské postýlky.

Stravování

POLOPENZE – snídaně a večeře formou švédských stolů. Za příplatek možnost PLNÉ PENZE.

Poloha

V letovisku Bečiči na Budvanské rivijéře. Jedná se o nejluxusnější hotel nejen v Černé Hoře, ale i na celém balkánském poloostrově. Ohromí Vás svou architekturou, pozicí, službami, jakostí kvality a nepřeberným množstvím doplňkových služeb.

Popis

Hlavní recepce, 6 bazénů (3 vnitřní a 3 venkovní, termoregulované), luxusní restaurace „Windows of Montenegro“ s úchvatným pohledem na Jadran a okolní pobřeží, plážová restaurace, plážový bar, japonská restaurace „Promenada“, stylové restaurace, bary, kavárny, konferenční sál s kapacitou 780 osob, hlídané parkoviště, heliport, spa centrum o ploše 3.000 m2 (masážní vany, vířivka, termální lázně, parní lázně, sauny, nespočet druhů masáží, plně vybavené fitness centrum, solárium, terasy na slunění, relaxační sál, léčebné procedury apod.), animační programy, klub pro děti, golfové hřiště, kadeřnictví, butiky, půjčovna aut, multifunkční sportovní plocha, letní zahrada se zahradními šachy, společenské události, internetová kavárna, internetové přípojky, WiFi internet, privátní hotelová pláž, plážová hlídka, plážový servis, sprchy na pláži, parfumerie, trafika a spousta dalších doplňkových služeb.upravovaná písečná pláž s profesionálním plážovým servisem, plážovou hlídkou, bary, restaurací, obchody apod.

Ostatní

Náš názor: jedná se o jedinečný a luxusní hotel. Vaše dovolená v tomto hotelu bude Vaším splněným přáním a snem.
Poznámka: Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +19 990 Kč/týden, příplatek za rodinný pokoj (dva propojené pokoje) +8 990 Kč/os., příplatek za plnou penzi +6 990 Kč Kč/os./týden, příplatek za výhled na moře +11 990 Kč/os./týden, příplatek za pokoj PREMIUM +16 990 Kč/os./týden.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat