Vyhledat zájezd

Komplex Ada Bojana Club - Dotované Pobyty 50+

Černá Hora, Ulcinjská riviéra, Ulcinj

Strava Light All Inclusive, Light All inclusive, Light all inclusive, Plná penze, Plná penze s nápoji
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 12 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Komplex Ada Bojana
Komplex Ada Bojana (ALL INCLUSIVE Club)
Komplex Ada Bojana Club
Komplex Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+
...
Počasí
16 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 990 Kč

Dostupných: 256 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená pro seniory

Sport a zábava

Tenisové kurty, fotbalové hřiště, jízda na koních, kitesurfing a vodní sporty na pláži, plážový volejbal, plážový fotbal, půjčovna kol, půjčovna rybářských potřeb, vyjížďka na koních - vše za poplatek. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Poloha

Pro vyznavače klidné a romantické dovolené jsme připravili speciální nabídku klubového komplexu Ada Bojana, který se nachází na cca 600 ha velkém ostrově v deltě řeky Bojana (ostrov je s pevninou spojen mostem). Podél toku řeky Bojany se nacházejí romantické restaurace. Ada Bojana je také výborné výchozí místo pro podnikání výletů za krásami Černé Hory. Jedná se o naturistický komplex se dvěma oddělenými plážemi, kde je možné se setkat v areálu i s naturisty, pro které je však vyčleněna samostatná pláž.

Popis

Recepce, restaurace, aperitiv bar, sportovní plochy, minimarket.
Překrásná písečná pláž v bezprostřední blízkosti, velice jemný písek a pozvolný vstup do moře. Plážový servis za poplatek.

Ubytování

Typ A - dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem nebo terasou, umístěné v jednoposchoďových budovách cca 70 m od pláže, vlastní soc. zařízení (nově zrekonstruované), TV, klimatizace a lednička. Typ L - vkusně vybavené zděné dvoulůžkové bungalovy s možností až jedné přistýlky s terasou, vlastním soc. zařízením, TV, klimatizací. Nachází se v blízkosti pláže či přímo na pláži.

Stravování

PLNÁ PENZE S NÁPOJI - snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy servírované výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu a večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů.

Ostatní

Náš názor: Romantické místo pro ideální pohodovou a ničím nerušenou dovolenou, která je vhodná pro věkovou kategori 50+. Ada Bojana je nazývána v Černé Hoře „RÁJ U NÁDHERNÉ PLÁŽE“.
Poznámka: Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +3 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy. V komplexu je možné ubytovat domácího mazlíčka (pes) za poplatek cca 5 EUR za den, platí se na místě.
Popis: Pobyt v Černé Hoře může přinést úžasný zážitek také vyznavačům nudismu, pokud se vydají na romantický ostrov v deltě nádherné řeky Bojana. Na přímo pohádkovém ostrově (s rozlohou 600 ha) leží ubytovací komplex Ada Bojana, který Vám poskytne dokonalé zázemí. Bydlet budete ve vkusně vybavených bungalovech, s vlastním sociálním zařízením. Letní dovolená v Černé Hoře potěší hlavně turisty, kteří preferují ničím nerušený dovolenkový pobyt. Zájezd na tomto krásném místě můžete využít jak k relaxaci, tak i k návštěvě starobylého města Ulcinj, kde objevíte dochované památky, tržiště, obchůdky a spoustu cukráren. Dovolená v Černé Hoře na ostrově, který je s pevninou spojen pouze mostem, se bude velmi líbit naturistům. Letní zájezd do Černé Hory je totiž zavede na krásnou, odlehlou pláž s velmi jemným pískem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat