Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Šlágr Dovolená - Hotel Olympic Club - Dotované Pobyty 50+

Černá Hora, Ulcinjská riviéra, Ulcinj

Strava All inclusive, Light All Inclusive, Light All inclusive, Plná penze, Plná penze s nápoji, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Olympic (ALL INCLUSIVE Club)
Hotel Olympic Club
Hotel Olympic Club - Dotované Pobyty 50+
Hotel Olympic Club - Dotované pobyty 50+
...
Počasí
11 °C - Déšť
11 °C - Déšť
Cena za osobu od 4 831 Kč

Dostupných: 243 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená pro seniory

Poloha

Hotel Olympic Club leží u oblíbené ulcinjské pláže, je obklopen zelení a vzdálen cca 4 km od centra historického města Ulcinj.

Popis

Recepce, restaurace s terasou, kavárna, aperitiv bar, konferenční sál, WiFi na recepci a v restauraci, parkoviště, krytý bazén.

Sport a zábava

Program s umělci Šlágr TV:
16.06.-23.06.2018 Léto s muzikou - velký koncert s umělci Šlágr TV: Duo Jamaha, Karel Peterka, V+V Řihákovi, Peter Stašák, Ludovit Kašuba, Klimentovci, Frankie, Mára, Veselá Trojka, Šlágr Band a další.
23.06.-30.06.2018 Veselá Trojka,
30.06.-07.07.2018 Black Band,
07.07.-14.07.2018 Ludovit Kašuba,
25.08.-01.09.2018 Silvia a Peter Klimentovi,
01.09.-08.09.2018 Duo Aramis,
08.09.-15.09.2018 Bečkovi chlapci,
15.09.-22.09.2018 Frankie a Mára.

Změna programu vyhrazena. Hudební program je v kompetenci Šlágr TV.

Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA. Krytý bazén, posilovna, velké travnaté fotbalové hřiště, hřiště na malou kopanou (travnaté i betonové), tenisové kurty s osvětlením (za poplatek možno hrát i večer, zapůjčení tenisových raket), hřiště na volejbal, basketbal, házenou, stolní tenis, lesní i plážové běžecké tratě, vodní sporty na pláži (za poplatek), windsurfing. V okolních obchůdcích a restauracích najdete vždy něco pro Vás. Ve městě Ulcinj se nachází také spousta restaurací a podniků k zábavě.

Ubytování

Klimatizované jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička, dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Stravování

PLNÁ PENZE S NÁPOJI - snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy servírované výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů.

Ostatní

Náš názor: lokalita má velkou přednost v bezprostřední přítomnosti Velike Plaže s tím nejjemnějším léčivým pískem. V oblasti se také mohou vyskytovat mírné větry v odpoledních hodinách. Příjemné místo pro prožití pohodové dovolené široké klientely všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Ulcinj se stal známým a vyhledávaným cílem. Vynikající poloha hotelu Olympic Club přispívá ke spokojenosti klientů cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS.
Poznámka: Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko/jednolůžkový +4 990 Kč/týden. Příplatek za odlet z Bratislavy: 1.500 Kč/osoba. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Změna programu vyhrazena. Hudební program je v kompetenci Šlágr TV.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat