Vyhledat zájezd

Vily Otrant Beach

Černá Hora, Ulcinjská riviéra, Ulcinj

Strava All inclusive
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Otrant Beach
Hotel Otrant Beach - Dotované Pobyty 50+
Hotel Otrant Beach - Dotované pobyty 50+
Vily Otrant Beach - Dotované Pobyty 50+
...
Počasí
10 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 11 990 Kč

Dostupných: 241 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená pro seniory

Ubytování

Moderní klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s franc. oknem nebo balkonem s výhledem na okolní zeleň, vlastní soc. zařízení, fén, SAT TV.

Stravování

ALL INCLUSIVE (12:00-22:30) - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, odpolední občerstvení od 17:00-17:30 - dezert nebo ovoce.

Ostatní

Náš názor: komfortní hotel a vily s příjemnou atmosférou a ideální polohou u moře, vhodný pro klidnou dovolenou a relaxaci. Určený všem věkovým kategoriím i náročnější klientele.
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +5 990 Kč/týden.

Poloha

Hotel a vily Otrant jsou moderní nově zrekonstruované ubytovací kapacity. Nachází se přímo na nádherné písečné pláži, cca 3 km od historického centra městečka Ulcinj. Svým klientům poskytují velmi kvalitní služby, klidnou atmosféru a soukromí.

Popis

Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace s terasou, aperitiv bar, kongresové centrum, výtah v hotelu, WiFi připojení na recepci, venkovní bazén se sladkou vodou před hotelem Otrant a polootevřený bazén před vilami Otrant. Lehátka a slunečníky u hotelového bazénu (zdarma), dětské hřiště, parkoviště. Bazén, vířivka a sauna.
soukromá rozlehlá písečná pláž (s jemným, do černé barvy zbarveným pískem s léčivými účinky) přímo u hotelu s pozvolným vstupem do moře, sprchy, plážový servis (zdarma, nutná rezervace na recepci).

Sport a zábava

Animační program pro děti, bazén, stolní tenis, večerní zábava s živou hudbou, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat