Vyhledat zájezd

Apartmány Panorama

Černá Hora, Ulcinjská riviéra, Ulcinj

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartpenzion Panorama
Počasí
16 °C - Jasno

Popis

Apartmány Panorama jsou vybaveny různými druhy studií, ale také restaurací s velkou terasou a výhledem na moře směrem na starou část města Ulcinj. Výhledem na moře disponuje také většina apartmánů. Parkování zdarma přímo u apartmánů, rezervace předem není potřeba. Dále je tu možnost zapůjčení jízdních kol či automobilů, turistické informace, možnost dopravy z letiště. Písečná pláž je asi 450 m od apartmánu.

Sport a zábava

Možnost zapůjčení jízdních kol či automobilů. Centrum města Ulcinj je vzdáleno asi do 1 km od apartmánů.

Stravování

V ceně snídaně, možnost dokoupení večeří za příplatek.

Poloha

Apartmány Panorama se nacházejí ve známém a často navštěvovaném městě Ulcinj, které je zároveň městem nejjižnějším. Přesněji se nachází v areálu Pinjes na ulici Kosovska nad hotelem Mediteran. I když se nenachází přímo v rušném městě, nejsou příliš daleko od pláže nebo od centra.

Ostatní

Check in 11:00-20:00/check out 9:30-10:30

Ubytování

Ubytování je možné v hezky zařízených dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánech, které jsou vybaveny klimatizací, samostanými koupelnami s ručníky, tv/sat, a vybavenými mini-kuchyňkami. wi-fi internet a parkování zdarma. Mono 2 obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový apartmán typu mono s klimatizací, koupelnou, tv/sat a vybavenou mini-kuchyňkou. Wi-fi internet a parkování zdarma. některé apartmány vybaveny balkonem s výhledem na moře (ostatní výhled na parkoviště). Mono 3 m obsazenost 3 osoby, třílůžkový apartmán s klimatizací, koupelnou, tv/sat a vybavenou mini-kuchyňkou. wi-fi internet a parkování zdarma. Některé apartmány vybaveny balkonem s výhledem na moře (ostatní výhled na parkoviště). Mono 3 obsazenost 3 osoby, třílůžkový apartmán bez výhledu na moře s klimatizací, koupelnou, tv/sat a vybavenou mini-kuchyňkou. wi-fi internet a parkování zdarma. Některé apartmány vybaveny balkonem s výhledem na moře (ostatní výhled na parkoviště). Mono 4 obsazenost 4 osoby, čtyřlůžkový apartmán s klimatizací, koupelnou, tv/sat a vybavenou mini-kuchyňkou. Wi-fi internet a parkování zdarma. některé apartmány vybaveny balkonem s výhledem na moře (ostatní výhled na parkoviště).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Černá Hora v lokalitě Ulcinjská riviéra nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat