Vyhledat zájezd

Apartpenzion Panorama

Černá Hora, Ulcinjská riviéra, ULCINJ

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Pension
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmány Panorama
Počasí
11 °C - Jasno

Popis

CENA ZA CELÝ APARTMÁN A VŠECHNY PLATÍCÍ OSOBY VČETNĚ SNÍDANÍ !!!
Apartmánový dům blízko Male Plaže města Ulcinj, studia a pokoje se snídaní, SUPER CENA !!! Překrásné výhledy na starý Ulcinj. Vhodné i pro rodiny.
Vybavení celku: Studia a pokoje v penzionu na klidném místě, poblíž hotelu Mediteran, s překrásným panoramatickým výhledem na starobylý Ulcinj a na Jadran, skýtá příjemné ubytování se snídaněmi. Přestože v klidné zóně, stojí dům velmi blízko centra, obchodů a společenského dění. Snídaně, jsou zahrnuty v ceně, a podávají se v restaurantu Výhled z penzionu okouzlí každého. Tento výhled na moře nemá několik studií MONO 2/3, které mají nižší cenu. Doporučujeme vaší pozornosti. V blízkosti jsou obchody i restaurace i tzv. Mala Plaža s jemným písek, v teritoriu samotného města Ulcinj.
Přízemí domu: recepce, 2 studia, společná terasa s pohledem na moře 1. patro: MONO 2-4 a POKOJE 1/3 -vlastní balkón a pohled na moře, MONO 3 - vlastní balkón, pohled směr parking 2. patro: MONO 2-4 a POKOJE 1/3 -vlastní balkón a pohled na moře, MONO 3 - vlastní balkón, pohled směr parking.
 

Ubytování

Vybavení pokojů: TV/SAT, klimatizace, M - výhled na moře/ P - strana parking.
MONO 2/3/4: terasa s posezením ložní i obytná část v jednom prostoru, 2 – 4 lůžka, kuchyňský kout, lednice, příslušenství, výhled na moře/ strana parking. cena je vždy za celé studio/pokoj, se snídaněmi pro všechny platící osoby.

Stravování

Snídaně kontinentální snídaně v ceně, cena za celý apartmán a snídaně pro všechny platící osoby.

Poloha

Vzdálenosti: od pláže - 250 m písečná pláž MALA PLAŽA, od centra - 300 m centrum, beach bar, stánky a restaurace v centru, od centra - 100 m od obchodu, od nejbližší restaurace, od centra - 700 m od starobylého městského jádra.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Černá Hora v lokalitě Ulcinjská riviéra nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat