Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Prag

Černá Hora, Ulcinjská riviéra, Ulcinj

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
32 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 796 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

15% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Ulcinj: Velmi oblíbené výletní místo pro turisty z celého světa. Je umístěno v nejjižnější části Černé Hory, kde jsou nejkrásnější pláže. Proto je Ulcinj ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry či mládež. Písečné pláže , jako je Velika Plaža a Mala Plaža jsou velmi vhodné pro děti, protože ze začátku není voda hluboká, přístup do moře je pozvolný, takže dává dětem možnost koupání v blízkosti pobřeží a rodiče tak mohou být bez starostí a užít si vysněnou dovolenou bez jakéhokoliv stresu. Město Ulcinj také disponuje velkou škálou kulturních a zábavných akcí, hlavně během léta. Ulice, pláže, restaurace, kluby a diskotéky to jsou vždy plné lidí z celého světa, z různých kultur a národů a všichni mají stejný cíl - zažít zábavné a příjemné chvíle u moře.
Info: Check in 11:00 -20:00 /Check out 9:30 -10:30.

Poloha

Apartmány Prag v černohorském městě Ulcinj jsou velmi pěkně zařízené a mají tu výhodu, že je od nich blízko jak k moři, tak i do města k restauracím a obchodům. Z pláží je nejblíže Mala Plaža.
Od moře: Asi 150.
Od centra: Asi 20.

Ubytování

V apartmánech Prag je na výběr z ubytování ve dvoulůžkových apartmánech, čtyřlůžkových apartmánech anebo v bungalovu pro dvě osoby. Jsou elegantně zařízené a poskytují krásný výhled na moře ze soukromého balkonu. Bližší popis typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový apartmán vybavený komplet zařízenou kuchyní, balkonem s krásným výhledem na moře, klimatizací a koupelnou s ručníky.
MONO 3 B.
Obsazenost 3 osoby, třílůžkový apartmán vybavený komplet zařízenou kuchyní, balkonem s krásným výhledem na moře, klimatizací a koupelnou s ručníky.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, čtyřlůžkový rodinný apartmán vybavený komplet zařízenou kuchyní, ložnicí, balkonem s krásným výhledem na moře, klimatizací a koupelnou s ručníky.
BGW 1/2.
Obsazenost 2 osoby, bungalov pro dvě osoby vybavený komplet zařízenou kuchyní s jídelním koutem, ložnicí, balkonem, klimatizací a koupelnou s ručníky.

Stravování

Snídaně (docházení do restaurace nedalekých apartmánů Panorama).

Popis

Vybavení apartmánů odpovídá tříhvězdičkové kategorii, každý apartmán disponuje komplet zařízenou kuchyní, balkonem s krásným výhledem na moře, klimatizací a koupelnou s ručníky. Parkování veřejné. Možnost zapůjčení automobilu, doprava z- a na letiště. Hostům je k dispozici také televize a bezplatné wi-fi připojení.
Písečná; vzdálená asi 150 m od apartmánu.

Sport a zábava

Vyžití v centru města plném zábavy (hlavně v letní sezoně), hezké písečné pláže. Další sportovní aktivity: potápění, tenis, rybaření, kitesurfing, masáže, windsurfing.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat