Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Wellness Hotel Brdy

Česká republika, Brdy, Spálené Poříčí

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
7 °C - Možnost deště
7 °C - Možnost deště

Dovolená pro seniory

Poloha

Wellness hotel Brdy je nově zrenovovaný, komfortně vybavený hotel, který se nachází nedaleko centra Spáleného Poříčí na hranici CHKO Brdy.

Sport a zábava

Rybník Hvížďalka - 800 m Koupaliště Nezvěstice 6 km Koupaliště Starý Plzenec 15 km Krytý bazén v Rokycanech - 19 km.
Parkování, rekreační poplatek, úschova kol, Wi-Fi.

Ubytování

2 a 3 lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi.
Celková kapacita: 25 pokojů.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře 2 chodové menu - výběr ze 2 menu.

Trasa

Příjezd autobusem: Autobusová zastávka v blízkosti hotelu cca 30 m.

Popis

Programový pobyt č.1: BRDSKÝ RELAX (2) na 3 dny/2 noci, nástup pátek - 2x ubytování se snídaní - 1x večeře - 1x láhev vína k večeři/pro 2 osoby - 1x vstup do Wellness včetně ovoce a nápojů - parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi.
Programový pobyt č.2: SENIOŘI V BRDECH (od 60 let) na 8 dní/7 nocí, nástup v neděli - 7x ubytování s polopenzí - 2x obědový balíček na výlet nebo oběd – jednotné menu (1 chod) - 2x káva nebo čaj s dezertem - 1x láhev vína k večeři/pro 2 osoby - 1x vstup do Wellness včetně ovoce a nápojů - Sleva 20% na masáže nebo další vstup do wellness - parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi.
Programový pobyt č.3: BRDSKÝ RELAX (5) na 6 dnů/5 noci, nástup libovolný - 5x ubytování s polopenzí - 1x láhev vína k večeři/pro 2 osoby - 1x káva nebo čaj s dezertem - 2x vstup do Wellness včetně ovoce a nápojů - Sleva 20% na masáže - parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi.
Recepce, restaurace Špejchárek, kavárna, parkoviště, úchovna kol, Wi-Fi. Wellness centrum "Brdské lázně ®" - 2 relaxační perličkové masážní vany s bylinnými ® i relaxačními procedurami ( masáže - čokoládová, medová, detoxikační a další), prosklená sauna a odpočinková část s lehátky a občerstvení ve formě čerstvého ovoce a nápojů, relaxační masáže a procedury. Hotel nabízí výlety vlastním autobusem do okolních míst.

Ostatní

TIPY NA VÝLETY - Spálené Poříčí - zámek a Špejchar ve Dvoře - Unikátní Atom muzeum – obrovský protiatomový kryt - Bunkr na Jordánu - Zámky - Kozel, Blatná, Březnice, Kynžvart, Nebílovy, Manětín a Horšovský Týn. - Tajemný Hrad Valdek - Hrad Radyně, vodní hrad Švihov - Svatá Hora - vodní hamr Dobřív - zřícenina hradu Vlčtejn - Windischgrätzova jízdárna - Města Klatovy, Plzeň, Tachov, Domažlice Hotel organizuje výlety po okolí vlastním autobusem s obědem: Například je možno navštívit:: Zámek Nebílovy, vodní nádrž Pilská vodní hrad Švihov město Klatovy s prohlídkou zámek Kynžvart nebo Horšovský Týn Bližší aktuální informace k těmto výletům o čase a ceně obdržíte při příjezdu do hotelu.
Rybník Hvížďalka - 800 m Koupaliště Nezvěstice 6 km Koupaliště Starý Plzenec 15 km Krytý bazén v Rokycanech - 19 km.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: NEPOVOLEN.
Pobyt začíná nástupem od 16.00 do 20.00 hod a snídaní druhý den pobytu. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod.
Rekreační poplatek: V ceně.
BRDY poznáte, jen když přijedete! Kouzelná krajina, která se opět otevírá veřejnosti.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Brdy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat