Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Domky Green Valley Park

Česká republika, Broumovsko, Stárkov

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení

Popis

V areálu se nachází 22 rekreačních domků, recepce s turistickými informacemi a rozsáhlý prostor pro sportovní aktivity - fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, půjčovna horských kol a sportovního vybavení, herna se stolním fotbalem, biliárem a šipkami. Pro ty nejmenší je zde oplocené dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a pískovištěm. V letní sezóně je tu k dispozici nadzemní bazén, skákací hrad a trampolína, dále otevřené ohniště s posezením, zastřešený gril a občerstvení na slunné terase u recepce. Ranní donáška čerstvého pečiva a palivového dříví do krbu nebo krbových kamen. Masáže v soukromí rekreačního domku. Servis praní prádla. Lze využít i celoroční projížďky na koních a poníkovi v samotném areálu parku a nejbližším okolí. RESTAURACE - restaurace v obci cca 1 km, další restaurace a hospůdky v okolí do 8 km - v letní sezóně v provozu kavárna s jednoduchým občerstvením přímo v areálu.

Sport a zábava

V letní sezóně venkovní nadzemní bazén. Koupaliště - Police nad Metují 10 km, Meziměstí 18 km, Náchod 18 km, Trutnov 25 km, přehradní nádrž Rozkoš 25 km.
Parkování zdarma.

Poloha

Rekreační areál Green Valley park se rozkládá na území CHKO Broumovsko nedaleko Adršpašsko - teplických skal a je ideálním místem nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro milovníky čisté přírody, klidu a relaxace.

Ubytování

Zděné 6 lůžkové domky s terasou a zahradním nábytkem, slunečník Přízemí - vstupní hala, samostatné WC s umyvadlem, koupelna - sprchový kout nebo vana. Obývací pokoj se SAT/TV, v některých domcích je také otevřený krb nebo krbová kamna; Plně vybavená kuchyň - mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, plynový vařič, malá lednice s mrazničkou, odsavač par, veškeré nádobí První patro - 3 samostatné ložnice s 2 nebo 3 lůžky dle kapacity domku. DŮLEŽITÉ INFORMACE - poplatky placené na místě! Vratná kauce – při příjezdu 4000 CZK Elektřina + voda + topení za týden měsíc 03 - 05 - 1.890 CZK měsíc 06 - 10 - 810 CZK měsíc 11 – 02 - 2.565 CZK Úklid vilky (povinné) 800 CZK Povlečení a ručníky set za osobu 160 CZK (host může mít vlastní, uvést při rezervaci!) Ručník extra 1 kus 27 CZK Wifi v domku 200 CZK/ týden, na terase u recepce zdarma.
Celková kapacita: 22 domků - 150 osob.

Stravování

Bez stravy.

Trasa

Příjezd autem: Pro hosty přijíždějící od Náchoda: za Hronovem odbočit doleva přes železniční přejezd, ukazatel směr Stárkov, ve Stárkově u cedule Green Valley park odbočit z hlavní silnice doprava na vedlejší příjezdovou cestu do areálu. Pro hosty přijíždějící od Trutnova: po vjezdu do Stárkova za náměstím pokračovat směrem na Hronov, po cca 1 km u cedule Green Valley park odbočit z hlavní silnice doleva na vedlejší příjezdovou cestu do areálu. Areál je součástí CHKO Broumovsko, proto není povoleno vjíždět automobily k jednotlivým domkům. Lze parkovat na dvou vyhrazených parkovištích v centrální části areálu a se zavazadly Vám pomohou pracovníci parku.
Příjezd autobusem: Zastávka 300 m.

Ostatní

TIPY NA VÝLETY - Adršpašsko - teplické skály - Stolová hora Ostaš - Broumovské stěny a kaple na Hvězdě - Ratibořice a Babiččino údolí - Osada Peklo - Jiráskův rodný domek v Hronově - Zámeček a skalní rozhledna Bischofstein - Benediktinský klášter v Broumově - Broumovská skupina kostelů - Dřevěný kostel P. Marie v Broumově - Zámky v Náchodě, Novém Městě nad Metují, Opočně a v Ratibořicích - Pevnost Dobrošov - Pevnost Josefov - Bunkrová linie v Jestřebích horách - Muzeum Merkur a Muzeum papírových modelů v Polici nad Metují - Textilní muzeum v České Skalici - Regionální muzeum v Náchodě - Muzeum Broumovska v Broumově - Jiráskovo muzeum v Hronově - ZOO Dvůr Králové nad Labem - hospital Kuks.
OBCHODY - potraviny, smíšené zboží, večerka na náměstí v obci cca 1 km - PENNY MARKET v Hronově 8 km.
V letní sezóně venkovní nadzemní bazén. Koupaliště - Police nad Metují 10 km, Meziměstí 18 km, Náchod 18 km, Trutnov 25 km, přehradní nádrž Rozkoš 25 km.
Parkování: Zdarma na centrálním parkovišti.
Pobyt se zvířetem: 80 Kč/den.
Pobyt začíná nástupem od 14 do 18 hodin. Pobyt končí uvolněním objektu do 10 hodin. Možno zajistit - dětskou židličku a postýlku zdarma – uvést při rezervaci! DŮLEŽITÉ INFORMACE Při pobytu jsou placeny tyto oplatky - na místě: Vratná kauce – při příjezdu 4000 CZK Elektřina + voda + topení za týden měsíc 03 - 05 - 1.890 CZK měsíc 06 - 10 - 810 CZK měsíc 11 – 02 - 2.565 CZK Úklid vilky (povinné) 800 CZK Povlečení a ručníky set za osobu 160 CZK (host může mít vlastní, uvést při rezervaci!) Ručník extra 1 kus 27 CZK Wifi v domku/týden 200 CZK, na terase recepce zdarma.
Rekreační poplatek: 12 Kč/den.
Ideální místo pro turistiku a výlety do Adršpašských a Teplických skalních měst a Broumovských skal.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Broumovsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat