Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rekreační areál Green Valley Park

Česká republika, Broumovsko, Stárkov

Rekreační areál Green Valley Park (hlavní fotografie)
  • Rekreační areál Green Valley Park (fotografie 2)
  • Rekreační areál Green Valley Park (fotografie 3)
  • Rekreační areál Green Valley Park (fotografie 4)
  • Rekreační areál Green Valley Park (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Termín 3. 10. (Út)– 5. 10. (Čt)
Délka pobytu 3 dny, 2 noci
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 227262204412
Počasí
21 °C – Skoro zataženo
Počasí
21 °C – Skoro zataženo
Cena za osobu od 4 640

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Poloha

Rekreační areál Green Valley park se rozkládá na území CHKO Broumovsko nedaleko Adršpašsko - teplických skal, cca 20 km severně od Náchodu. Je ideálním místem nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro milovníky čisté přírody, klidu a relaxace.

Popis

V areálu se nachází 22 rekreačních domků (vilek), recepce s turistickými informacemi a rozsáhlý prostor pro sportovní aktivity - celoroční jízdy na koních (samostatně nebo ve voze) či poníkovi - fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, minigolf - půjčovna horských kol a sportovního vybavení - herna se stolním fotbalem, kulečníkem, stolním tenisem a dětským koutkem s knihovnou - oplocené dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a pískovištěm - v letní sezóně je tu k dispozici nadzemní bazén, skákací hrad a trampolína, dále otevřené ohniště s posezením, zastřešený gril a občerstvení na slunné terase u recepce - rybaření v soukromém rybníčku (ryby vracíme zpět) - ranní donáška čerstvého pečiva a palivového dříví do krbu nebo krbových kamen - možnost zapůjčení grilu (cca 100 Kč) - masáže v soukromí rekreačního domku - servis praní prádla
RESTAURACE - v letní sezóně v provozu menší restaurace v areálu (cca od 15:00 hod) - další restaurace a hospůdky v okolí do 8 km.

Sport a zábava

Tipy na výlety a aktivity:

TIPY NA VÝLETY v okolí STÁRKOVA

Kulturní památky:
●Benediktinský klášter v Broumově
●Broumovská skupina kostelů
●Dřevěný kostel P. Marie v Broumově
●Zámky vNáchodě,Novém Městě nad Metují,Opočněa vRatibořicích

Vojenská historie:
●Pevnost Dobrošov
●Pevnost Josefov
●Bunkrová linie v Jestřebích horách

Muzea a galerie:
●Muzeum MerkuraMuzeum papírových modelů v Polici nad Metují
●Textilní museum vČeské Skalici
●Regionální museum vNáchodě
●Museum Broumovska v Broumově
●Jiráskovo museum v Hronověa další…


DALŠÍ ATRAKTIVITY V BLÍZKOSTI:
● Adršpašsko - teplické skály: největší skalní město v Česku. Tisíce skalních věží, kouzelná příroda a výhledy, ze kterých se vám bude tajit dech.
● Stolová hora Ostaš
● Broumovské stěny a kaple na Hvězdě
● Ratibořice a Babiččino údolí
● Osada Peklo
● Jiráskův rodný domek vHronově
● Zámeček a skalní rozhledna Bischofstein
● ZOO Dvůr Králové nad Labem
● hospital Kuks

.

Ubytování

a) Rekreační domek/vilka - max. 6 osob (100 m²) s útulně vybaveným obývacím pokojem a dřevěnou terasou se zahradním nábytkem. K dispozici je plně vybavená kuchyň pro možnost vlastního vaření (plynová čtyř-plotýnka, lednička s mrazničkou, odsavač par, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, inventář pro vaření), prostorný jídelní stůl. V přízemí se nachází koupelna a samostatné WC s umyvadlem. V patře jsou tři samostatné a neprůchozí ložnice. Jedna s manželským dvoulůžkem, další dvě se dvěma samostatnými lůžky. Některé domky disponují i otevřeným krbem nebo krbovými kamny, případně vanou nebo druhým WC v patře. b) Rekreační domek - max. 7 osob (100 m²) s útulně vybaveným obývacím pokojem a dřevěnou terasou se zahradním nábytkem. K dispozici je plně vybavená kuchyň pro možnost vlastního vaření (plynová čtyř-plotýnka, lednička s mrazničkou, odsavač par, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, inventář pro vaření), prostorný jídelní stůl. V přízemí se nachází koupelna a samostatné WC s umyvadlem. V patře jsou tři samostatné a neprůchozí ložnice. Jedna s manželským dvoulůžkem, další se dvěma lůžky a třetí se 3 lůžky. Některé domky disponují i otevřeným krbem nebo krbovými kamny, případně vanou nebo druhým WC v patře. c) Rekreační domek - max. 8 osob (100 m²) s útulně vybaveným obývacím pokojem a dřevěnou terasou se zahradním nábytkem. K dispozici je plně vybavená kuchyň pro možnost vlastního vaření (plynová čtyř-plotýnka, lednička s mrazničkou, odsavač par, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, inventář pro vaření), prostorný jídelní stůl. V přízemí se nachází koupelna a samostatné WC s umyvadlem. V patře jsou tři samostatné a neprůchozí ložnice. Jedna s manželským dvoulůžkem, další dvě se třemi samostatnými lůžky. Některé domky disponují i otevřeným krbem nebo krbovými kamny, případně vanou nebo druhým WC v patře.​.

Stravování

Bez stravy - možnost vlastního vaření ve vybavené v kuchyňce.

Doprava

Příjezd autem: Pro hosty přijíždějící od Náchoda: za Hronovem odbočit doleva přes železniční přejezd, ukazatel směr Stárkov, ve Stárkově u cedule Green Valley park odbočit z hlavní silnice doprava na vedlejší příjezdovou cestu do areálu. Pro hosty přijíždějící od Trutnova: po vjezdu do Stárkova za náměstím pokračovat směrem na Hronov, po cca 1 km u cedule Green Valley park odbočit z hlavní silnice doleva na vedlejší příjezdovou cestu do areálu. Areál je součástí CHKO Broumovsko, proto není povoleno vjíždět automobily k jednotlivým domkům. Lze parkovat na dvou vyhrazených parkovištích v centrální části areálu.
Příjezd autobusem: Autobusem do Hronova. Odtud autobusem do Stárkova - autobusová zastávka "Stárkov - Mlékárna (cca 300 m od areálu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz. Doporučujeme dopravu autem.
Příjezd vlakem: Vlakem do Hronova. Odtud autobusem do Stárkova - autobusová zastávka "Stárkov - Mlékárna (cca 300 m od areálu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz. Doporučujeme dopravu autem.

Program

REKEAČNÍ POBYT (min. délka 3 dny / 2 noci) - ubytování - Wi-Fi - parkování je zdarma na centrálním parkovišti v areálu

DŮLEŽITÉ INFORMACE Při pobytu jsou placeny tyto POVINNÉ poplatky - na místě: Závěrečný úklid: 800 Kč / vilka / pobyt Povlečení a ručníky: 160 Kč/ osoba / pobyt Energie: elektřina + plyn + voda (měsíc 04-05) / den 295 Kč / vilka / den Energie: elektřina + plyn + voda (měsíc 06-09) / den 155 Kč / vilka / den Energie: elektřina + plyn + voda (měsíc 10-11) / den 295 Kč / vilka / den Energie: elektřina + plyn + voda (měsíc 12-03) / den 390 Kč / vilka / den Vratná kauce - nevyžaduje se. Nepovinné poplatky: Extra ručník: 27 Kč / os. / pobyt Dřevo do krbu: cca 160 Kč / bedýnka.

Ostatní

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hodin (pozdější příjezdy je nutné řešit s recepcí) Pobyt končí uvolněním objektu do 10:00 hodin v den odjezdu. Možno zajistit - dětskou židličku a postýlku zdarma - uvést při rezervaci.

Akční nabídka: ● Samostatné rodinné domky (vilky) až pro 8 osob v krásné přírodě ● ANIMAČNÍ PROGRAMY (v létě)

Určitě oceníte: Proč Green Valley park Stárkov: - samostatné rodinné domky (vilky) až pro 8 osob v krásné přírodě - Ideální místo pro turistiku a výlety do Adršpašských a Teplických skalních měst a Broumovských skal - vhodné pro velké rodiny s dětmi nebo spřátelené rodiny - v areálu sportovní aktivity (fotbalové hřiště, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, jízda na koních, dětské hřiště, rybolov aj.) - mimo letní prázdniny možnost i víkendových pobytů - ANIMAČNÍ PROGRAMY v termínech 1.7. - 31.8.23, těšit se můžete na různé aktivity - výrobu keramiky, tisk na textil, výrobu mandaly na plátně, malování na keramiku aj. Více informací ZDE.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 432 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 432 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 3. 10. – 5. 10. (3 dny)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 4 640 Kč Rezervovat Pokračovat
od 4 640 Kč
Přidat k porovnání 3. 10. – 6. 10. (4 dny)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 6 960 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 960 Kč
Přidat k porovnání 3. 10. – 7. 10. (5 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 9 280 Kč Rezervovat Pokračovat
od 9 280 Kč
Přidat k porovnání 3. 10. – 8. 10. (6 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 11 600 Kč Rezervovat Pokračovat
od 11 600 Kč
Přidat k porovnání 3. 10. – 9. 10. (7 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 13 920 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 920 Kč
Přidat k porovnání 3. 10. – 10. 10. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 16 240 Kč Rezervovat Pokračovat
od 16 240 Kč
Přidat k porovnání 4. 10. – 6. 10. (3 dny)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 4 640 Kč Rezervovat Pokračovat
od 4 640 Kč
Přidat k porovnání 4. 10. – 7. 10. (4 dny)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 6 960 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 960 Kč
Přidat k porovnání 4. 10. – 8. 10. (5 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 9 280 Kč Rezervovat Pokračovat
od 9 280 Kč
Přidat k porovnání 4. 10. – 9. 10. (6 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 11 600 Kč Rezervovat Pokračovat
od 11 600 Kč

Poloha

Rekreační areál Green Valley park se rozkládá na území CHKO Broumovsko nedaleko Adršpašsko - teplických skal, cca 20 km severně od Náchodu. Je ideálním místem nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro milovníky čisté přírody, klidu a relaxace.

Popis

V areálu se nachází 22 rekreačních domků (vilek), recepce s turistickými informacemi a rozsáhlý prostor pro sportovní aktivity - celoroční jízdy na koních (samostatně nebo ve voze) či poníkovi - fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, minigolf - půjčovna horských kol a sportovního vybavení - herna se stolním fotbalem, kulečníkem, stolním tenisem a dětským koutkem s knihovnou - oplocené dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a pískovištěm - v letní sezóně je tu k dispozici nadzemní bazén, skákací hrad a trampolína, dále otevřené ohniště s posezením, zastřešený gril a občerstvení na slunné terase u recepce - rybaření v soukromém rybníčku (ryby vracíme zpět) - ranní donáška čerstvého pečiva a palivového dříví do krbu nebo krbových kamen - možnost zapůjčení grilu (cca 100 Kč) - masáže v soukromí rekreačního domku - servis praní prádla
RESTAURACE - v letní sezóně v provozu menší restaurace v areálu (cca od 15:00 hod) - další restaurace a hospůdky v okolí do 8 km.

Sport a zábava

Tipy na výlety a aktivity:

TIPY NA VÝLETY v okolí STÁRKOVA

Kulturní památky:
●Benediktinský klášter v Broumově
●Broumovská skupina kostelů
●Dřevěný kostel P. Marie v Broumově
●Zámky vNáchodě,Novém Městě nad Metují,Opočněa vRatibořicích

Vojenská historie:
●Pevnost Dobrošov
●Pevnost Josefov
●Bunkrová linie v Jestřebích horách

Muzea a galerie:
●Muzeum MerkuraMuzeum papírových modelů v Polici nad Metují
●Textilní museum vČeské Skalici
●Regionální museum vNáchodě
●Museum Broumovska v Broumově
●Jiráskovo museum v Hronověa další…


DALŠÍ ATRAKTIVITY V BLÍZKOSTI:
● Adršpašsko - teplické skály: největší skalní město v Česku. Tisíce skalních věží, kouzelná příroda a výhledy, ze kterých se vám bude tajit dech.
● Stolová hora Ostaš
● Broumovské stěny a kaple na Hvězdě
● Ratibořice a Babiččino údolí
● Osada Peklo
● Jiráskův rodný domek vHronově
● Zámeček a skalní rozhledna Bischofstein
● ZOO Dvůr Králové nad Labem
● hospital Kuks

.

Ubytování

a) Rekreační domek/vilka - max. 6 osob (100 m²) s útulně vybaveným obývacím pokojem a dřevěnou terasou se zahradním nábytkem. K dispozici je plně vybavená kuchyň pro možnost vlastního vaření (plynová čtyř-plotýnka, lednička s mrazničkou, odsavač par, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, inventář pro vaření), prostorný jídelní stůl. V přízemí se nachází koupelna a samostatné WC s umyvadlem. V patře jsou tři samostatné a neprůchozí ložnice. Jedna s manželským dvoulůžkem, další dvě se dvěma samostatnými lůžky. Některé domky disponují i otevřeným krbem nebo krbovými kamny, případně vanou nebo druhým WC v patře. b) Rekreační domek - max. 7 osob (100 m²) s útulně vybaveným obývacím pokojem a dřevěnou terasou se zahradním nábytkem. K dispozici je plně vybavená kuchyň pro možnost vlastního vaření (plynová čtyř-plotýnka, lednička s mrazničkou, odsavač par, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, inventář pro vaření), prostorný jídelní stůl. V přízemí se nachází koupelna a samostatné WC s umyvadlem. V patře jsou tři samostatné a neprůchozí ložnice. Jedna s manželským dvoulůžkem, další se dvěma lůžky a třetí se 3 lůžky. Některé domky disponují i otevřeným krbem nebo krbovými kamny, případně vanou nebo druhým WC v patře. c) Rekreační domek - max. 8 osob (100 m²) s útulně vybaveným obývacím pokojem a dřevěnou terasou se zahradním nábytkem. K dispozici je plně vybavená kuchyň pro možnost vlastního vaření (plynová čtyř-plotýnka, lednička s mrazničkou, odsavač par, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, inventář pro vaření), prostorný jídelní stůl. V přízemí se nachází koupelna a samostatné WC s umyvadlem. V patře jsou tři samostatné a neprůchozí ložnice. Jedna s manželským dvoulůžkem, další dvě se třemi samostatnými lůžky. Některé domky disponují i otevřeným krbem nebo krbovými kamny, případně vanou nebo druhým WC v patře.​.

Stravování

Bez stravy - možnost vlastního vaření ve vybavené v kuchyňce.

Doprava

Příjezd autem: Pro hosty přijíždějící od Náchoda: za Hronovem odbočit doleva přes železniční přejezd, ukazatel směr Stárkov, ve Stárkově u cedule Green Valley park odbočit z hlavní silnice doprava na vedlejší příjezdovou cestu do areálu. Pro hosty přijíždějící od Trutnova: po vjezdu do Stárkova za náměstím pokračovat směrem na Hronov, po cca 1 km u cedule Green Valley park odbočit z hlavní silnice doleva na vedlejší příjezdovou cestu do areálu. Areál je součástí CHKO Broumovsko, proto není povoleno vjíždět automobily k jednotlivým domkům. Lze parkovat na dvou vyhrazených parkovištích v centrální části areálu.
Příjezd autobusem: Autobusem do Hronova. Odtud autobusem do Stárkova - autobusová zastávka "Stárkov - Mlékárna (cca 300 m od areálu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz. Doporučujeme dopravu autem.
Příjezd vlakem: Vlakem do Hronova. Odtud autobusem do Stárkova - autobusová zastávka "Stárkov - Mlékárna (cca 300 m od areálu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz. Doporučujeme dopravu autem.

Program

REKEAČNÍ POBYT (min. délka 3 dny / 2 noci) - ubytování - Wi-Fi - parkování je zdarma na centrálním parkovišti v areálu

DŮLEŽITÉ INFORMACE Při pobytu jsou placeny tyto POVINNÉ poplatky - na místě: Závěrečný úklid: 800 Kč / vilka / pobyt Povlečení a ručníky: 160 Kč/ osoba / pobyt Energie: elektřina + plyn + voda (měsíc 04-05) / den 295 Kč / vilka / den Energie: elektřina + plyn + voda (měsíc 06-09) / den 155 Kč / vilka / den Energie: elektřina + plyn + voda (měsíc 10-11) / den 295 Kč / vilka / den Energie: elektřina + plyn + voda (měsíc 12-03) / den 390 Kč / vilka / den Vratná kauce - nevyžaduje se. Nepovinné poplatky: Extra ručník: 27 Kč / os. / pobyt Dřevo do krbu: cca 160 Kč / bedýnka.

Ostatní

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hodin (pozdější příjezdy je nutné řešit s recepcí) Pobyt končí uvolněním objektu do 10:00 hodin v den odjezdu. Možno zajistit - dětskou židličku a postýlku zdarma - uvést při rezervaci.

Akční nabídka: ● Samostatné rodinné domky (vilky) až pro 8 osob v krásné přírodě ● ANIMAČNÍ PROGRAMY (v létě)

Určitě oceníte: Proč Green Valley park Stárkov: - samostatné rodinné domky (vilky) až pro 8 osob v krásné přírodě - Ideální místo pro turistiku a výlety do Adršpašských a Teplických skalních měst a Broumovských skal - vhodné pro velké rodiny s dětmi nebo spřátelené rodiny - v areálu sportovní aktivity (fotbalové hřiště, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, jízda na koních, dětské hřiště, rybolov aj.) - mimo letní prázdniny možnost i víkendových pobytů - ANIMAČNÍ PROGRAMY v termínech 1.7. - 31.8.23, těšit se můžete na různé aktivity - výrobu keramiky, tisk na textil, výrobu mandaly na plátně, malování na keramiku aj. Více informací ZDE.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat