Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Zámecký hotel Třešť

Česká republika, Českomoravská vrchovina, Třešť

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště

Popis

Programový pobyt č.1: KOUZLO VYSOČINY pobyt na 5 nocí • 5 x ubytování se snídaní • kredit na volnou konzumaci po dobu pobytu v restauracích v hodnotě 1 250 Kč/osoba • 1x odpolední káva se zákuskem • 1x volný vstup do zámeckého wellness (1 hodina dle načasování hotelu) nebo 1x voucher pro 2 osoby do Vodního Ráje v Jihlavě • 20% SLEVA na procedury objednané a placené na místě (masáže, kosmetika) • 20% SLEVA na vlastní sportovní aktivity dle aktuálního ceníku (discgolf, minigolf, šlapací káry BERG) • 10% SLEVA na pronájem bowlingové dráhy http://sportbowling.ctn.cz - nutná rezervace předem Pro SENIORY NAD 60 LET: •10% SLEVA na celý balíček • pes bez poplatku - pouze ve vyhrazených pokojích • 1x balíček na výlet zdarma u snídaně.
U balíčku KOUZLO VYSOČINY se netoleruje neobsazené lůžko.
Restaurace s letní zahrádkou, posezení u venkovního krbu, kongresové a konferenční prostory, Wi-Fi internet, miniwellness s vířivkou a infra saunou, bylinná parní lázeň, nabídka masáží (relaxačních i sportovních), kosmetická péče, tělové zábaly, fitness tělocvična vybavená rotopedy atd., posilovna s činkami a posilovacím strojem, stolní tenis, šipky, úschovna kol, petanque, hřiště na volejbal, nohejbal, malou kopanou, možnost využití kryté haly, discgolfpark, minigolf, k zapůjčení jízdní kola a šlapací káry BERG, dětský koutek s trampolínou, naučná stezka, parkoviště hlídané kamerovým systémem. Ubytování je v historické budově zámku a v přilehlé nově zrekonstruované depandanci, která vznikla v bývalých zámeckých stájích a nabízí i bezbariérové ubytování.

Ostatní

Zapůjčení dětské postýlky pro dítě do 3 let zdarma.
Zatopený lom v Čenkově (4 km) - jedno z nejčistších rekreačních koupališť Jihlavska, AQUAPARK Vodní ráj Jihlava (19 km) - tobogán (85 metrů), dvojskluzavka (25 metrů), divoká řeka, perličková lůžka, chrliče, velký hřib, vodní clona, podvodní osvětlení, aquadrom aj., 2 tenisové kurty a 2 hřiště na plážový volejbal.
Parkování: 0,- Kč/den.
Pobyt se zvířetem: Hlavní sezóna (1.7. - 1.9.) 300,- Kč/den mimosezóna 200,- Kč/den.
Pobyt se snídaní začíná nástupem od 16:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 16:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 0,- Kč/den.
Proč Zámecký hotel Třešť: • ubytování v historické budově zámku - stylové, romantické • atraktivní oblast - historické památky v okolí, malebná příroda • hotel je členem AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací České republiky) a AKC ČR (Asociace kuchařů a cukrářů České republiky).

Stravování

REKREAČNÍ POBYT:Snídaně - jednotné (do 20 osob) nebo bufetové (nad 20 osob). Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (do 20 osob 3-chodové, nad 20 osob bufetové) a obědů na místě.

Trasa

Příjezd autobusem: Příjezd autobusem: Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Příjezd vlakem: Příjezd vlakem: Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Sport a zábava

Zatopený lom v Čenkově (4 km) - jedno z nejčistších rekreačních koupališť Jihlavska, AQUAPARK Vodní ráj Jihlava (19 km) - tobogán (85 metrů), dvojskluzavka (25 metrů), divoká řeka, perličková lůžka, chrliče, velký hřib, vodní clona, podvodní osvětlení, aquadrom aj., 2 tenisové kurty a 2 hřiště na plážový volejbal.
ZDARMA: rekreační poplatek, Wi-Fi internet, úschovna kol, parkování hlídané kamerovým systémem, discgolfpark, naučná stezka hraběnky Eleonory, dětský koutek s trampolínou, hřiště na volejbal, nohejbal a fotbal.

Poloha

Zámecký hotel Třešť*** se nachází v lokalitě Třešťských vrchů, v oblíbené rekreační oblasti kraje Vysočina, pouhých 19 km od Jihlavy a 15 km od Telče (UNESCO). Je situován v malebném prostředí přírodního lesoparku.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje v zámecké budově, s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, chladnička, fén, Wi-Fi b) 3 - lůžkové pokoje v zámecké budově, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, chladnička, fén, Wi-Fi Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.
Celková kapacita: 59 hotelových pokojů (105 lůžek, 30 přistýlek).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Českomoravská vrchovina nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat