Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Skála

Česká republika, Český Ráj, Malá Skála

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
6 °C - Možnost deště
6 °C - Možnost deště

Popis

Programový pobyt č.1: Projekt DOVOLENÁ S DĚTMI: - ZDARMA dítě do 4,99 let - SLEVA 50% pro děti do 14,99 let - ZDARMA dětská postýlka (je-li k dispozici) - ZDARMA úschova kočárků a kol - DÁREK (pro každé dítě na pobytu) - např. sladkost, drobný suvenýr - větší pokoje - dětské menu, bezpečné stolování, nekuřácká jídelna - dětská herna a hřiště Není zajištěno hlídání dětí.
Programový pobyt č.2: SENIOR PLUS od 60 let, 6 dní/5 nocí, nástup v neděli V termínech 01.04. - 01.07. a 01.09. - 31.10.18 - 5x ubytování s polopenzí - 1x láhev vína na uvítanou - 2x obědový balíček na výlet - 2x káva nebo čaj s dezertem - Parkování, Wi-Fi.
Programový pobyt č.3: SENIOR PLUS od 60 let, 8 dní/7 nocí, nástup v neděli V termínech 01.04. - 01.07. a 01.09. - 31.10.18 - 7x ubytování s polopenzí - 1x láhev vína na uvítanou - 4x obědový balíček na výlet - 4x káva nebo čaj s dezertem - Parkování, Wi-Fi.
Restaurace, která nabízí kvalitní pokrmy z regionálních čerstvých produktů, vinný lístek s kvalitními víny z Moravy, zdravou výživu i dětské menu, bar, Wi-Fi v restauraci, výtah, venkovní zastřešená terasa s grilem. Kulečník, dětský koutek. V blízkosti jsou tenisové a volejbalové kurty, lanové centrum, půjčovna kol a sportovních koloběžek, půjčovna lodí, raftů a kanoí.

Sport a zábava

ŽLUTÁ PLOVÁRNA - replika předválečné plovárny 300 m (travnatá pláž, zapůjčení, lodí, kajaků, raftů, kol, čtyřkolek apod.). Koupaliště Frýdštejn 2 km Koupaliště Turnov nebo Železný Brod 6 km.
ZDARMA: parkování, Wi-Fi, dětský koutek, úschova kol, propagační materiály s mapou.

Ubytování

2, 3 a 4 -lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV, Wi-Fi. Na ověření je možný jednolůžkový pokoj. NELZE neobsazené lůžko v pokoji 1/3 a 1/4.
Celková kapacita: 70 lůžek.

Stravování

Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří v CK - 2 chodové menu (polévka+hlavní chod). Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Ostatní

V blízkosti hotelu je půjčovna kol, tenisové kurty, centrum outdoorových sportů, beach-volejbal, antukový kurt na nohejbal, dětské atrakce (trampolína, lezecká stěna) a největší lanové centrum v Libereckém kraji. Nespočet turistických a cyklistických tras v překrásné přírodě i spousta lezeckých možností v jedinečných přírodních sceneriích Českého ráje, splouvání Jizery na kanoích a raftech, projížďky v přírodě na koních a další. TIPY NA VÝLETY * Největší skalní hrad v ČR Vranov s Panteonem - Skalní bludiště KALICH a CHLÉVIŠTĚ - Šťastná země - dětský areál v Radvánovicích u Trunova - Rumcajsova ševcovna - Jičín - Muzeum panenek a medvídků - Troskovice - Kozí farma s výletním areálem v Pěnčíně - Boučkův statek 100m od hotelu Skála*** - Dlaskův statek v Dolánkách - Rozhledny - Kozákov, Kopanina a další - Zámky a hrady - Sychrov, Trosky, Kost, Lemberg, Frýdštejn, Hrubý Rohozec a další - Velké množství golfových hřišť v okolí - ZOO a botanická zahrada v Liberci.
ŽLUTÁ PLOVÁRNA - replika předválečné plovárny 300 m (travnatá pláž, zapůjčení, lodí, kajaků, raftů, kol, čtyřkolek apod.). Koupaliště Frýdštejn 2 km Koupaliště Turnov nebo Železný Brod 6 km.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 150 Kč/den.
Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod do 18.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
Rekreační poplatek: 15 Kč/den.
PERLA ČESKÉHO RÁJE, LEŽÍCÍ NA ZLATÉ STEZCE ČESKÉHO RÁJE! Ubytování na Zlaté stezce Českého ráje, určeno pro všechny věkové kategorie, turistické a cyklistické výlety.

Trasa

Příjezd autem: Autem příjezd od Turnova směr Harrachov po E65, odbočit na Malou Skálu. Parkování u hotelu. Trasa: Praha - Malá Skála 95 km Brno - Malá Skála 294 km.
Příjezd autobusem: Autobusem do Malé Skály - zastávka 300 m. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Malé Skály - nádraží 300 m. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Poloha

Hotel je situován v malebné vesničce Malá Skála na "Zlaté stezce Českého ráje". Malá Skála je dlouhodobě označována za PERLU Českého ráje. Překrásné přírodní scenérie jsou protkány turistickými a cyklistickými trasami.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Český Ráj nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat