Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Priessnitzovy léčebné lázně

Česká republika, Jeseníky, Jeseník

Priessnitzovy léčebné lázně (hlavní fotografie)
  • Priessnitzovy léčebné lázně (fotografie 2)
  • Priessnitzovy léčebné lázně (fotografie 3)
  • Priessnitzovy léčebné lázně (fotografie 4)
  • Priessnitzovy léčebné lázně (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 20. 3. (Po)– 22. 3. (St)
Délka pobytu 3 dny, 2 noci
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 224871537138
Počasí
13 °C – Déšť
Počasí
13 °C – Déšť
Cena za osobu od 5 290

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lázně a wellness

Poloha

Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník se vyjímají nad městem Jeseník v nadmořské výšce 620 m. n. m uprostřed nedotčené přírody Jeseníků a nabízí krásný pohled na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. Své jméno dostaly podle svého zakladatele Vincenze Priessnitze a jsou vůbec prvním vodoléčebným ústavem světa. Jsou to ideální lázně pro ty, kteří milují pohyb, protože míst, kam si zde můžete vyjít na krásnou procházku je doopravdy mnoho. Pohyb je také jednou z hlavních léčebných metod, zde v lázních. Dalšími léčebným prostředkem je unikátní horské klima, které působí na onemocnění dýchacích cest, štítné žlázy a psychických poruch. V minulosti objevoval charismatické genius loci a tajemství zdraví nejeden král či vévoda. Další hlavní léčebnou složkou je zde VODA. Síla zdejších horských pramenů spočívá v jejích molekulární struktuře, která z ní vytváří doslova ,živou vodu". Tím ,nejživějším" je poměrně málo známý a odlehlý Finský pramen. Naopak Priessnitzův, Bezručův, Večerní a Jitřní pramen jsou charakteristické svou slabou, zdraví prospěšnou, radioaktivitou. Zakladatel lázní Vincenz Priessnitz vytvořil systém zásad péče o lidský organismus a v lázních v jeho odkaze navazují s doplněním o nejmodernější poznatky medicíny. Priessnitzovy tradiční procedury také získaly prestižní certifikaci JESENÍKY originální produkt®. Jeseník je také ideální místo pro výlety do okolí: Praděd, Červenohorské sedlo, Ostružná, Ramzová, přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Zlatorudné mlýny Zlaté Hory, zámek a papírna Velké Losiny, známe cyktostezky Rychlebské stezky aj.

Popis

V areálu Priessnitzových léčebných lázní se nachází 11 lázeňských domů, většina lázeňských procedur je odehrává v LD Priessnitz, ale i v ostatních budovách. Ne vždy se tedy vše odehrává "suchou nohou", ale pohyb je fenoménem těchto lázní.

LD Priessnitz - je dominantou lázní a jméno má po samotném zakladateli lázní. Ubytovací kapacita 251 lůžek, nos-stop recepce, 3 jídelny, denní bar, zázemí pro procedury, wellness a beauty služby, bazén, zázemí pro lékaře a pro lázeňský společenský život, výtah, Wi-Fi.

LD Jan Ripper - jméno získal po zeti Vincenze Priessnitze. Ubytovací kapacita 87 lůžek, jídelna, recepce (provoz 7:00 - 19:00 hod), výtah, Wi-Fi. Všechny pokoje jsou orientovány na jih.

LD Bezruč - Ubytovací kapacita 89 lůžek, jídelna, inhalatorium, ordinace, ošetřovna, recepce (provoz 7:00 - 19:00 hod), Wi-Fi, výtah. Většina pokojů má prostornou terasu s výhledy na hřeben Hrubého Jeseníku.

Lázně nabízí tyto druhy procedur: - Originální Priessnitzovy procedury (Priessnitzova pololázeň, Priessnitzův zábal) , - koupele (rašelinová, perličková, bylinná, přísadová aj.), - masáže (lymfatická, plosky nohou, celková, aj), - wellness procedury (Vacufit), - wellness kúry (skořicová, chmelová konopná aj.), - tradiční východní medicína (baňkování, masáž Shia-Tsu), - Priessnitzova pohybová terapie (chůze s nordic walkingovými holemi, koloběžkování, běh aj.), - zábaly a obklady (parafín, rašelina aj.), - Indonéské masáže '(Jávská Borneo), - specializovaná vyšetření (podologie, computer kineziology, aj.) - kosmetické procedury (ošetření pleti, úprava obočí aj.) - výživové poradenství - solná jeskyně SOLVITA ( nahrazuje léčebný pobyt v přímořských oblastech a pobyt v přírodních solných dolech) - dětské procedury (masáže, koupele, ergoterapie aj.¨) - vibrosauna, inhalace, různé druhy cvičení, elektroléčba, psychoterapie, akupunktura, manikúra, pedikúra, modelování postavy, kryoterapie aj.) - bazén nebo cvičení a plavání v bazénu - saunový svět: aroma sauna, finská sauna, parní sauna, ochlazovací bazének, Priessnitzův chodníček, whirlpool pro 6 osob a relaxační zóna.
Balneopark Vincenze Priessnitze:
je jedinečným spojením odkazu zakladatele moderní vodoléčby Priessnitze a odpočinku v horském prostředí s dechberoucími výhledy na hřebeny Hrubého Jeseníku. Jedná se o speciální „vodní zahradu,“ kde se můžete brodit potůčky, vyzkoušet Priessnitzovy lavičky nebo Priessnitzovy střiky, přírodní sprchy pro odvážnější, relax na slunečních terasách.

Sport a zábava: DiscGolfPark, Nordic Walking, multifunkční herna ( Fitpark, fitness, Park her (Člověče, nezlob se!, ruské kuželky, šachy, stolní tenis, pétanque), Areál volného času (venkovní travnaté hřiště 50 x 100 m), dětské hřiště a herny, multifunkční herna (stolní tenis, stolní fotbálek, šipky), tenisové kurty, lázeňské kluziště, půjčovna horských kol, koloběžek a elektrokol, půjčovna sportovních potřeb, pravidelný kulturní a sportovní program, plno turistických tras pro procházky a také cyklotras.

Sport a zábava

Tipy na výlety a aktivity: JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte).

Ubytování

a) Léčebný dům BEZRUČ 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi b) Léčebný dům J. RIPPER 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi 2 - lůžkový SUIT STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-FI (dva propojené pokoje, ložnice a obývací pokoj) c) Léčebný dům PRIESSNITZ 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi 2 - lůžkový SUIT STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-FI (dva propojené pokoje, ložnice a obývací pokoj) 2 - lůžkové pokoje mají lůžka pouze od sebe. Pokud požadujete postele u sebe, prosím o uvedení požadavku do objednávky. Předem děkujeme za pochopení. Všechny pokoje na ověření.

Stravování

LD PRIESSNITZ: polopenze (snídaně a večeře formou bufetu). LD BEZRUČ a J. RIPPER: polopenze - snídaně servírovaná + nápojový bufet, večeře formou bufetu nebo servírovaná (výběr z 5 jídel, salátový bufet). Při ubytování v LD Bezruč a J. Ripper možné zvolit jídelnu LD Priessnitz (nutné uvést do požadavku na objednávce, bez příplatku) Možnost dokoupení obědů na místě (výběr z menu).

Doprava

Příjezd autem: Autem do Jeseníku na křižovatce u benzínové stanice MOL pokračovat rovně směr centrum Jeseník, na křižovatce u prodejny SPORT 2000 odbočit vpravo směr centrum města, pokračovat po hlavní směr Lipová Lázně nebo Lázně Jeseník (značeno). U obchodu Jednota odbočit vpravo směr vlakové nádraží a pokračovat dle značek nahoru do Lázní. Parkování na placených parkovištích v areálu lázní.
Příjezd autobusem: Autobusem do Jeseníku (autobusové nádraží 4,5 km), poté MHD Jeseník směr lázeňský dům Priessnitz. Pro ubytování v LD Priessnitz vystupte na konečné (zastávka cca 100 m od LD Priessnitz). Při ubytování v LD Bezruč nebo LD J. Ripper vystupte na zastávce "Bezruč" (cca 50 m od LD Bezruč a 100 m od LD J. Ripper. Nebo je možné využít taxi. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Příjezd vlakem: Vlakem do Jeseníku (cca 2,5 km od lázní), poté MHD Jeseník směr lázeňský dům Priessnitz. Pro ubytování v LD Priessnitz vystupte na konečné (zastávka cca 100 m od LD Priessnitz). Při ubytování v LD Bezruč nebo LD J. Ripper vystupte na zastávce "Bezruč" (cca 50 m od LD Bezruč a 100 m od LD J. Ripper. Nebo je možné využít taxi. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

LÁZEŇSKÉ WELLNESS (3 dny / 2 noci, nástupní den NE - PÁ)
- 2x ubytování dle vybrané kategorie - 2x polopenze - 1x masáž částečná - 1x koupel vířivá s jodobromovou solí - 1x bazén s vířivkou

RELAXACE V SRDCI JESENÍKŮ (5 dnů / 4 noci, nástupní den NE - PÁ)
- 4x ubytování dle vybrané kategorie - 4x polopenze - 1x koupel vířivá s rašelinovým extraktem - 1x parafín - 1x koupel perličková s bylinkami - 1x masáž klasická částečná - 1x masáž s Priessnitzovým mazáním - 1x bazén s vířivkou

LÁZNĚ NEJEN PRO ŽENY (4 dny / 3 noci, nástupní den NE - PÁ)
- 3x ubytování dle vybrané kategorie - 3x polopenze - 1x levandulová relaxační koupel - 1x bazén s vířivkou - 1x skořicová kúra (koupel se skořicovým olejem a rakytníkem + skořicová masáž částečná + skořicový zábal)

LÁZEŇSKÝ POBYT PRO SENIORY (7 dní / 6 nocí, nástupní den NE - PÁ)
- 6x ubytování dle vybrané kategorie - 6x polopenze - vstupní a výstupní lékařské vyšetření - léčebný program DOPORUČENÉ LÉČEBNÉ PROCEDURY (lékař předepíše procedury dle aktuálního zdravotního stavu) - 1x koupel pěnivá s rašelinovým extraktem, 2x masáž klasická částečná, 1x suchá uhličitá koupel, 2x plavání v rehabilitačním bazénu, 2x parafín BONUS ZDARMA: - 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu. Balíček není omezen věkem. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na

www.olomoucregioncard.cz .

WELLNESS PRO MUŽE (4 dny / 3 noci, nástupní den NE - PÁ) - 3x ubytování dle vybrané kategorie - 3x polopenze - 1x bahenní kúra (bahenní zábal + koupel jodobromová) - 1x bazén s vířivkou - 1x masáž částečná.

Ostatní

Nepřehlédněte: OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Pobyt začíná nástupem od 13:00 hod v den příjezdu a večeří od 17:00 do 19:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. V celém areálu je zakázáno kouření mimo vyhrazená místa.

Slevy a výhody: Při využití lázeňského voucheru nelze praktikovat na pobyt věrností slevu od CK ATIS.

Akční nabídka: ● POZNEJTE MÍSTO, KDE "ZÁBAL" DOSTAL SVÉ JMÉNO ● Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí

Určitě oceníte: Proč Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník: - místo, kde zábal dostal své jméno... - poznejte odkaz Vincenze Priessnitze - unikátní horské klima, jedno z nejčistších v Evropě - 80 pramenů, čistá příroda, jedinečné výhledy.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 1 845 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 1 845 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 20. 3. – 22. 3. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 290 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 290 Kč
Přidat k porovnání 20. 3. – 23. 3. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 050 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 050 Kč
Přidat k porovnání 20. 3. – 24. 3. (5 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 10 830 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 830 Kč
Přidat k porovnání 20. 3. – 26. 3. (7 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 13 690 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 690 Kč
Přidat k porovnání 20. 3. – 29. 3. (10 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 21 760 Kč Rezervovat Pokračovat
od 21 760 Kč
Přidat k porovnání 21. 3. – 23. 3. (3 dny)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 5 830 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 830 Kč
Přidat k porovnání 21. 3. – 23. 3. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 290 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 290 Kč
Přidat k porovnání Rekrea
od 5 530 Kč
od 5 530 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 5 530 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 5 290 Kč
od 5 290 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 5 290 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 21. 3. – 24. 3. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 050 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 050 Kč
Přidat k porovnání 21. 3. – 25. 3. (5 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 10 830 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 830 Kč
Přidat k porovnání 21. 3. – 27. 3. (7 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 13 690 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 690 Kč

Poloha

Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník se vyjímají nad městem Jeseník v nadmořské výšce 620 m. n. m uprostřed nedotčené přírody Jeseníků a nabízí krásný pohled na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. Své jméno dostaly podle svého zakladatele Vincenze Priessnitze a jsou vůbec prvním vodoléčebným ústavem světa. Jsou to ideální lázně pro ty, kteří milují pohyb, protože míst, kam si zde můžete vyjít na krásnou procházku je doopravdy mnoho. Pohyb je také jednou z hlavních léčebných metod, zde v lázních. Dalšími léčebným prostředkem je unikátní horské klima, které působí na onemocnění dýchacích cest, štítné žlázy a psychických poruch. V minulosti objevoval charismatické genius loci a tajemství zdraví nejeden král či vévoda. Další hlavní léčebnou složkou je zde VODA. Síla zdejších horských pramenů spočívá v jejích molekulární struktuře, která z ní vytváří doslova ,živou vodu". Tím ,nejživějším" je poměrně málo známý a odlehlý Finský pramen. Naopak Priessnitzův, Bezručův, Večerní a Jitřní pramen jsou charakteristické svou slabou, zdraví prospěšnou, radioaktivitou. Zakladatel lázní Vincenz Priessnitz vytvořil systém zásad péče o lidský organismus a v lázních v jeho odkaze navazují s doplněním o nejmodernější poznatky medicíny. Priessnitzovy tradiční procedury také získaly prestižní certifikaci JESENÍKY originální produkt®. Jeseník je také ideální místo pro výlety do okolí: Praděd, Červenohorské sedlo, Ostružná, Ramzová, přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Zlatorudné mlýny Zlaté Hory, zámek a papírna Velké Losiny, známe cyktostezky Rychlebské stezky aj.

Popis

V areálu Priessnitzových léčebných lázní se nachází 11 lázeňských domů, většina lázeňských procedur je odehrává v LD Priessnitz, ale i v ostatních budovách. Ne vždy se tedy vše odehrává "suchou nohou", ale pohyb je fenoménem těchto lázní.

LD Priessnitz - je dominantou lázní a jméno má po samotném zakladateli lázní. Ubytovací kapacita 251 lůžek, nos-stop recepce, 3 jídelny, denní bar, zázemí pro procedury, wellness a beauty služby, bazén, zázemí pro lékaře a pro lázeňský společenský život, výtah, Wi-Fi.

LD Jan Ripper - jméno získal po zeti Vincenze Priessnitze. Ubytovací kapacita 87 lůžek, jídelna, recepce (provoz 7:00 - 19:00 hod), výtah, Wi-Fi. Všechny pokoje jsou orientovány na jih.

LD Bezruč - Ubytovací kapacita 89 lůžek, jídelna, inhalatorium, ordinace, ošetřovna, recepce (provoz 7:00 - 19:00 hod), Wi-Fi, výtah. Většina pokojů má prostornou terasu s výhledy na hřeben Hrubého Jeseníku.

Lázně nabízí tyto druhy procedur: - Originální Priessnitzovy procedury (Priessnitzova pololázeň, Priessnitzův zábal) , - koupele (rašelinová, perličková, bylinná, přísadová aj.), - masáže (lymfatická, plosky nohou, celková, aj), - wellness procedury (Vacufit), - wellness kúry (skořicová, chmelová konopná aj.), - tradiční východní medicína (baňkování, masáž Shia-Tsu), - Priessnitzova pohybová terapie (chůze s nordic walkingovými holemi, koloběžkování, běh aj.), - zábaly a obklady (parafín, rašelina aj.), - Indonéské masáže '(Jávská Borneo), - specializovaná vyšetření (podologie, computer kineziology, aj.) - kosmetické procedury (ošetření pleti, úprava obočí aj.) - výživové poradenství - solná jeskyně SOLVITA ( nahrazuje léčebný pobyt v přímořských oblastech a pobyt v přírodních solných dolech) - dětské procedury (masáže, koupele, ergoterapie aj.¨) - vibrosauna, inhalace, různé druhy cvičení, elektroléčba, psychoterapie, akupunktura, manikúra, pedikúra, modelování postavy, kryoterapie aj.) - bazén nebo cvičení a plavání v bazénu - saunový svět: aroma sauna, finská sauna, parní sauna, ochlazovací bazének, Priessnitzův chodníček, whirlpool pro 6 osob a relaxační zóna.
Balneopark Vincenze Priessnitze:
je jedinečným spojením odkazu zakladatele moderní vodoléčby Priessnitze a odpočinku v horském prostředí s dechberoucími výhledy na hřebeny Hrubého Jeseníku. Jedná se o speciální „vodní zahradu,“ kde se můžete brodit potůčky, vyzkoušet Priessnitzovy lavičky nebo Priessnitzovy střiky, přírodní sprchy pro odvážnější, relax na slunečních terasách.

Sport a zábava: DiscGolfPark, Nordic Walking, multifunkční herna ( Fitpark, fitness, Park her (Člověče, nezlob se!, ruské kuželky, šachy, stolní tenis, pétanque), Areál volného času (venkovní travnaté hřiště 50 x 100 m), dětské hřiště a herny, multifunkční herna (stolní tenis, stolní fotbálek, šipky), tenisové kurty, lázeňské kluziště, půjčovna horských kol, koloběžek a elektrokol, půjčovna sportovních potřeb, pravidelný kulturní a sportovní program, plno turistických tras pro procházky a také cyklotras.

Sport a zábava

Tipy na výlety a aktivity: JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte).

Ubytování

a) Léčebný dům BEZRUČ 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi b) Léčebný dům J. RIPPER 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi 2 - lůžkový SUIT STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-FI (dva propojené pokoje, ložnice a obývací pokoj) c) Léčebný dům PRIESSNITZ 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi 2 - lůžkový SUIT STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-FI (dva propojené pokoje, ložnice a obývací pokoj) 2 - lůžkové pokoje mají lůžka pouze od sebe. Pokud požadujete postele u sebe, prosím o uvedení požadavku do objednávky. Předem děkujeme za pochopení. Všechny pokoje na ověření.

Stravování

LD PRIESSNITZ: polopenze (snídaně a večeře formou bufetu). LD BEZRUČ a J. RIPPER: polopenze - snídaně servírovaná + nápojový bufet, večeře formou bufetu nebo servírovaná (výběr z 5 jídel, salátový bufet). Při ubytování v LD Bezruč a J. Ripper možné zvolit jídelnu LD Priessnitz (nutné uvést do požadavku na objednávce, bez příplatku) Možnost dokoupení obědů na místě (výběr z menu).

Doprava

Příjezd autem: Autem do Jeseníku na křižovatce u benzínové stanice MOL pokračovat rovně směr centrum Jeseník, na křižovatce u prodejny SPORT 2000 odbočit vpravo směr centrum města, pokračovat po hlavní směr Lipová Lázně nebo Lázně Jeseník (značeno). U obchodu Jednota odbočit vpravo směr vlakové nádraží a pokračovat dle značek nahoru do Lázní. Parkování na placených parkovištích v areálu lázní.
Příjezd autobusem: Autobusem do Jeseníku (autobusové nádraží 4,5 km), poté MHD Jeseník směr lázeňský dům Priessnitz. Pro ubytování v LD Priessnitz vystupte na konečné (zastávka cca 100 m od LD Priessnitz). Při ubytování v LD Bezruč nebo LD J. Ripper vystupte na zastávce "Bezruč" (cca 50 m od LD Bezruč a 100 m od LD J. Ripper. Nebo je možné využít taxi. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Příjezd vlakem: Vlakem do Jeseníku (cca 2,5 km od lázní), poté MHD Jeseník směr lázeňský dům Priessnitz. Pro ubytování v LD Priessnitz vystupte na konečné (zastávka cca 100 m od LD Priessnitz). Při ubytování v LD Bezruč nebo LD J. Ripper vystupte na zastávce "Bezruč" (cca 50 m od LD Bezruč a 100 m od LD J. Ripper. Nebo je možné využít taxi. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

LÁZEŇSKÉ WELLNESS (3 dny / 2 noci, nástupní den NE - PÁ)
- 2x ubytování dle vybrané kategorie - 2x polopenze - 1x masáž částečná - 1x koupel vířivá s jodobromovou solí - 1x bazén s vířivkou

RELAXACE V SRDCI JESENÍKŮ (5 dnů / 4 noci, nástupní den NE - PÁ)
- 4x ubytování dle vybrané kategorie - 4x polopenze - 1x koupel vířivá s rašelinovým extraktem - 1x parafín - 1x koupel perličková s bylinkami - 1x masáž klasická částečná - 1x masáž s Priessnitzovým mazáním - 1x bazén s vířivkou

LÁZNĚ NEJEN PRO ŽENY (4 dny / 3 noci, nástupní den NE - PÁ)
- 3x ubytování dle vybrané kategorie - 3x polopenze - 1x levandulová relaxační koupel - 1x bazén s vířivkou - 1x skořicová kúra (koupel se skořicovým olejem a rakytníkem + skořicová masáž částečná + skořicový zábal)

LÁZEŇSKÝ POBYT PRO SENIORY (7 dní / 6 nocí, nástupní den NE - PÁ)
- 6x ubytování dle vybrané kategorie - 6x polopenze - vstupní a výstupní lékařské vyšetření - léčebný program DOPORUČENÉ LÉČEBNÉ PROCEDURY (lékař předepíše procedury dle aktuálního zdravotního stavu) - 1x koupel pěnivá s rašelinovým extraktem, 2x masáž klasická částečná, 1x suchá uhličitá koupel, 2x plavání v rehabilitačním bazénu, 2x parafín BONUS ZDARMA: - 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu. Balíček není omezen věkem. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na

www.olomoucregioncard.cz .

WELLNESS PRO MUŽE (4 dny / 3 noci, nástupní den NE - PÁ) - 3x ubytování dle vybrané kategorie - 3x polopenze - 1x bahenní kúra (bahenní zábal + koupel jodobromová) - 1x bazén s vířivkou - 1x masáž částečná.

Ostatní

Nepřehlédněte: OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Pobyt začíná nástupem od 13:00 hod v den příjezdu a večeří od 17:00 do 19:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. V celém areálu je zakázáno kouření mimo vyhrazená místa.

Slevy a výhody: Při využití lázeňského voucheru nelze praktikovat na pobyt věrností slevu od CK ATIS.

Akční nabídka: ● POZNEJTE MÍSTO, KDE "ZÁBAL" DOSTAL SVÉ JMÉNO ● Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí

Určitě oceníte: Proč Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník: - místo, kde zábal dostal své jméno... - poznejte odkaz Vincenze Priessnitze - unikátní horské klima, jedno z nejčistších v Evropě - 80 pramenů, čistá příroda, jedinečné výhledy.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat