Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Staň se sládkem na 1 den uvař si své pivo

Česká republika, Jeseníky

Staň se sládkem na 1 den uvař si své pivo (hlavní fotografie)
  • Staň se sládkem na 1 den uvař si své pivo (fotografie 2)
  • Staň se sládkem na 1 den uvař si své pivo (fotografie 3)
  • Staň se sládkem na 1 den uvař si své pivo (fotografie 4)
  • Staň se sládkem na 1 den uvař si své pivo (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny
Doprava Vlastní
Počasí
3 °C – Zataženo
Poznávací zájezdy Pobytové zájezdy

Stravování

Snídaně.

Doprava

K hotelu SLEZAN: Ze směru od Olomouce po silnici č. 45, stále po hlavní cestě (rovně - přes dvě světelné křižovatky), pokračovat po Dukelské ulici až na další křižovatku - zde stojí hotel. Vzdálenost z Prahy: cca 282 km, z Ostravy: cca 77 km, z Brna: cca 132 km.
Autobusem do Bruntálu na autobusové nádraží. Hotel SLEZAN je odtud cca 700 m. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Vlakem do Bruntálu. Hotel SLEZAN je cca 700 m od vlakového nádraží. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

STAŇ SE SLÁDKEM na 1 den a UVAŘ SI SVÉ VLASTNÍ PIVO Pobyt zahrnuje: - 2x ubytování s bufetovou snídaní v hotelu SLEZAN cca 5 min. chůze od pivovaru (pokoje se Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefonem) - aktivní účast na výrobě piva se sládkem v Pivovaru HASIČ (www.hasicpivo.cz) v Bruntále - přednáška o zajímavostech o pivě, surovinách, postupech vaření, technologiích atd. - degustace všech aktuálně uvařených piv a neomezená konzumace přímo z ležáckých tanků v průběhu celého dne, na přivítanou wellcome drink pivní pálenky - pro pracující pomocníky je připraveno studené občerstvení a polední menu - při odchodu 2x 1,5 l PET láhev piva dle výběru z aktuální nabídky, originální pivní krýgl s logem Pivovaru HASIČ, etikety, pivní tácky - po 4 - 8 týdnech ochutnávkový 20 l vratný soudek s vámi uvařeným pivkem - Zákazník si termín vyzvednutí piva hlídá sám, na předání se domluví přímo s Pivovarem Hasič, pivovar pivo nerozváží!! - hromadu nových zkušeností, zážitků a případně i motivací - 1x vstup do Wellness centra Bruntál (na 90 min. pro každou osobu, 3 min. pěšky od hotelu), www.wellnessbruntal.cz BONUS PRO DOPROVOD (bez pivovarského programu): SLEVA 15% z ceníkových cen konzumace v Pivovaru HASIČ, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů Rezervaci zážitku „Sládkem na 1 den“ objednávejte minimálně měsíc předem. Zážitkový den: dle dohody ve dnech pondělí - sobota v průběhu celého roku. Délka zážitku: cca 8 hodin (čas je orientační, závislý na technologickém procesu konkrétního piva). Začíná se: v 8:00 hod. ráno před Pivovarem HASIČ (v den po dni nástupu na pobyt) a vaří se až do večera. Pokud budete časově omezeni, můžete se sládkem trávit i méně času. Speciální požadavky: určeno jen pro osoby starší 18 let. Doporučujeme si vzít náhradní pracovní oděv. TIP sládka: Vaše auto je možno do druhého dne parkovat v areálu pivovaru. Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu!!.

Ostatní

Pobyt začíná nástupem na hotel SLEZAN od 15:00 do 18:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Jeseníky nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat