Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Park

Česká republika, Jeseníky, Ostružná

Ubytování Hotel
Počasí
3 °C - Sněžení
3 °C - Sněžení
Cena za osobu od 2 560 Kč

Dostupných: 188 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV, Wi-Fi. 4 - lůžkové apartmány, Spr.+WC, TV, Wi-Fi: 2x pokoj se 2 lůžky (dvoulůžko). V každém pokoji nebo apartmánu je možnost přidání dalšího lůžka. Pro rodiny se 2 až 3 dětmi jsou určené apartmány. POZOR! Na pokoji nelze ubytovat děti do 15,99 let bez dozoru dospělého!
Celková kapacita: 48 lůžek.

Ostatní

TIPY NA VÝLET: • horské minikáry v Ramzové • letní bobová dráha v Petříkově • krápníkové jeskyně na Pomezí.
Finská solná sauna 120,- Kč/dospělý/hod., 100,- Kč/dítě do 11,99 let/hod. whirlpool 600,- Kč/osoba/hod. Pro ubytované 20% sleva na výše uvedené služby.
U hotelu termální venkovní celoroční bazén s mořskou vodou (teplota vody 30 - 35 °C). Krytý bazén v hotelu (8 x 3,5 x 1,3 m, teplota vody 27 - 28 °C, teplota vzduchu 30 - 32 °C). Koupaliště v Jeseníku (cca 14 km).
Parkování: U hotelu 0,- Kč/den.
Pobyt se zvířetem: Po předchozí dohodě s hotelem: malá rasa 200,- Kč/den, velká rasa 300,- Kč/den.
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 20:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.
Rekreační poplatek: Dospělý 16,- Kč/den dítě do 17,99 let 5,- Kč/den.
Proč hotel PARK Ostružná: • ráj pro lyžaře - v okolí spousta sjezdovek a upravených běžeckých tratí, lyžařská střediska Ramzová, Ostružná, Petříkov • jedna z nejčistších oblastí Jeseníků • vhodné pro rodiny s dětmi.

Trasa

Příjezd autem: Ze směru od Prahy: Praha - Hradec Králové - Kostelec nad Orlicí, Žamberk - Králíky - Hanušovice - Branná - Ostružná. Ze směru od Brna: Brno - Svitavy - Lanškroun - Štíty - Hanušovice - Branná - Ostružná , na konec obce, hotel stojí po pravé straně. Ze směru od Ostravy: Ostrava - Opava - Bruntál - Jeseník - Ramzová - Ostružná, hotel stojí na začátku obce po levé straně a je dobře viditelný z cesty.
Příjezd autobusem: Z Prahy - Florenc odjezd v 6.05 a příjezd v 10.49 hod; z Brna ÚAN Zvonařka odjezd v 6.00 hod a příjezd v 10.47 hod s přestupem v Olomouci a Jeseníku; z Ostravy ÚAN odjezd v 8.40 hod a příjezd v 12.25 hod s přestupem v Jeseníku. Autobusová zastávka je 150 m od hotelu. Od zastávky autobusu pěšky směrem Jeseník. Hotel stojí na konci obce po pravé straně - viditelný z cesty. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Z Prahy hl. nádraží odjezd v 8.55 a příjezd v 13.04 hod - přestup Zábřeh na Moravě a Bludov; z Brna hl. nádraží odjezd v 7.19 a příjezd v 10.49 hod; z Ostravy - Svinov odjezd v 7.17 a příjezd v 10.29 hod. Vlaková zastávka je 200 m od hotelu. Od zastávky vlaku pěšky směrem Jeseník. Hotel stojí na konci obce po pravé straně - viditelný z cesty. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Popis

Na pokoji nelze ubytovat děti do 15,99 let bez dozoru dospělého! Pro rodiny se 2 až 3 dětmi jsou určené apartmány (ve 4 - lůžkovém lze přidat 5. lůžko). Děti od 3 do 11,99 let mají poloviční porci stravy!!
Ski areál OSTRUŽNÁ (500 m) - až 835 m n.m., 5 vleků, celková délka tratí 2 km. Ski areál RAMZOVÁ - ŠERÁK (1 km) - až 1350 m n.m., sedačková lanovka, 4 vleky, 7 sjezdovek o celkové délce 6 km, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowtubing. Ski areál PETŘÍKOV (2 km) - až 950 m n.m., 3 vleky, celková délka tratí 1,9 km, umělé zasněžování. Ski areál BRANNÁ (6 km) - 2 vleky, dvousedačková lanovka, délka sjezdovky 400 m. Všechny areály nabízejí lyžařské školy a půjčovny lyží. Do některých lyžařských středisek zajištěna doprava skibusem. Pro běžkaře jsou upravené běžecké trasy: z Petříkova na Paprsek, Smrk a Kralický Sněžník, z Ramzové vede trasa na Šerák a Červenohorské sedlo.
Restaurace, dětský koutek, Wi-Fi internet na pokojích a v přízemí hotelu, krytý bazén, termální venkovní celoroční bazén s mořskou vodou, finská solná sauna, whirpool, parafínové zábaly rukou, masáže, tělocvična, stolní tenis, úschovna lyží a kol, venkovní terasa, dětské hřiště, venkovní posezení při ohništi.

Sport a zábava

U hotelu termální venkovní celoroční bazén s mořskou vodou (teplota vody 30 - 35 °C). Krytý bazén v hotelu (8 x 3,5 x 1,3 m, teplota vody 27 - 28 °C, teplota vzduchu 30 - 32 °C). Koupaliště v Jeseníku (cca 14 km).
ZDARMA: tělocvična a stolní tenis neomezeně (dle provozní doby hotelu), úschova lyží a kol, Wi-Fi internet na pokojích a v přízemí hotelu, parkování, 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte ZDE. Od 5 nocí 1x hodina ve finské solné sauně.

Poloha

Hotel se nachází v půvabné vesničce Ostružná v oblasti Ramzovského sedla, 14 km jihozápadně od Jeseníku. Na vrchol Šeráku vede lanovka dlouhá 3 260 m, okolo které leží několik dlouhých sjezdovek. Letní vyžití - cykloturistika, turistika, houbaření, sportovní a další letní aktivity v hotelu či v nejbližším okolí.

Stravování

Snídaně - bufetovým způsobem (při obsazení nad 10 osob v hotelu) nebo jednotné servírované. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (výběr ze 2 menu o 3 chodech) a obědů na místě. Děti od 5 do 14,99 let mají poloviční porci stravy!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat