Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Centrum Stone

Česká republika, Jeseníky, Vrbno pod Pradědem

Hotel Centrum Stone (hlavní fotografie)
  • Hotel Centrum Stone (fotografie 2)
  • Hotel Centrum Stone (fotografie 3)
  • Hotel Centrum Stone (fotografie 4)
  • Hotel Centrum Stone (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
6 °C – Déšť
Pobytové zájezdy Lázně a wellness

Poloha

Hotel Centrum Stone najdete v horní části Vrbna pod Pradědem s krásným výhledem na Jeseníky. Vrbno pod Pradědem leží cca 8 km od Karlovy Studánky a 12 km vzdušnou čarou SV od Pradědu - nejvyšší hory Jeseníků 1 491 m n. m 23 km od Bruntálu a 29 km od Jeseníku. Je to ideální výchozí místo pro turistiku v oblasti Jeseníků či aktivní pobyt. Ve městě je k dispozici: půjčovna elektrokol (v Informačním centru), tenisový areál, běžecký areál, areál pevných kontrol pro orientační běh, skate park, fotbalové hřiště, cyklostezka, areál Černá Opava (dětské hřiště, kola, in-line), Bike park (natural trail - hard: 2.512 m, mamba trail - medium: 1.540 m, tobogan trail - easy: 2.150 m), plno značených turistických tras.

Popis

Recepce, klimatizovaná restaurace (slouží jen pro snídaně a příp. večeře), Wi-Fi internet, parkoviště, sportovně-zábavný areál: 2 bowlingové dráhy, bowling bar, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník, fitness. Wellness: finská, parní a infrasauna, odpočívárna, solárium.
Hotel má 3 patra a nemá výtah.

Sport a zábava

Dětská postýlka (na hotelu k dispozici 1 kus): zdarma
Tipy na výlety a aktivity: MĚSTSKÉ SLAVNOSTI - "Vrbno se baví" se konají dne 8.6.2024 (kulturní program bude upřesněn) Lesní slavnost Lapků z Drakova v Biskupských lesích - 20. - 21.7.2024 - lesní slavnost je oblíbenou akcí v Jesenickém regionu, která významně podporuje kulturně společenskou činnost a letní prázdninové aktivity s důrazem využití volného času mládeže, zejména rodin s dětmi. - na Lesní slavnosti můžete spolu s dětmi hledat zlatý poklad Lapků zDrakova. - bohaté občerstvení, kulturní program, atrakce

Jeseníky - tipy na výlety, přírodní úkazy a zajímavosti: - Petříkov - lyžařské středisko - Ramzová - sklárny pod osadou z roku 1804 - Ramzovské sedlo - 760 m.n.m. - letní a zimní středisko - horské minikáry - lanovka na Čerňavu a Šerák - Čertovy kameny u Jeseníka - vyhlídka - Zlatý chlum u Jeseníka - 26 m vysoká rozhledna - Česká ves u Jeseníka - krytý bazén - Jeseník - Priessnitzovy lázně, památník čarodějnických inkvizičních procesů - 102 obětí, vodnítvrz z roku 1374 - nyní muzeum geologie, lázeňství a historie Jesenicka - Jeskyně Na Pomezí - vápencové jeskyně - Lipová - lázně - Šumný - vrch na úbočí Šeráku - cenná flóra - Edelštejn - zbytky hradu z 2. pol. 13. století, hornická stezka - u Příčného vrchu u Heřmanovic - Příčný vrch - nejvyšší vrchol Zlatohorské vrchoviny 975 m.n.m. - na svazích od středověku těžba zlata, - poutní kostel P.Marie Pomocné (v době totality vyhozen do vzduchu, obnoven a znovu vysvěcen v roce 1995) s křížovou cestou - 14 kapliček - Rejvíz - Velké a Malé mechová jezírko, rašeliništní vegetace - Dolní Údolí a Horní Údolí - těžba zlata, kostel z roku 1632 - Branná - hrad Goldek - Kolštejn - Keprník - čtvrtý nejvyšší vrchol Jeseníků - 1424 m.n.m. - Ostružná - horská ves z r. 1561 - poblíž krasové závrty a vápencové skalky - Pasák - přírodní památka na cestě Branná - Pasák - Banjaluka - Šerák - 1351 m.n.m. - chata Jiřího z r. 1899 - Vozka - 1377 m.n.m. - dominanta - Červená hora - 1333 m.n.m. - na úbočí Sněžná kotlina - Vřesová studánka - 1313 m.n.m. - údajná léčivost pramene - Zřícenina dřevouhelné vysoké pece asi 1 km SV od Drakova při lesní cestě z r. 1807 - technická památka - Kouty nad Desnou - rekreační středisko - Pekařov - výzkumný ústav včelařský, v 19. století výroba varhan a flašinetů (fa Kolb), nádherné výhledy - Přemyslov - nové lyžařské středisko, výhled na hřebeny Jeseníků a na Praděd - Červenohorské sedlo (ČHS) - 1010 m.n.m. - sportovní a rekreační středisko - Přečerpávací vodní elektrárna (PVE) Dlouhé Stráně - exkurze 583 235091 a 583 235094 - super výjezd na kole z Loučné nad Desnou na PVE 1350 m.n.m. a dolů fičák ke spodní nádrži 800 m.n.m. (helmu, rukavice a brzdit!!!), pak do Kout nad Desnou a na ryby k rybníku Kocián v Loučné nad Desnou VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - v letních měsících se obdivovatelé této technické památky mohou ve Slezsku svést výletním vlakem s historickou parní lokomotivou, ke které je řazen občerstvovací vůz a podle počasí i letní otevřené nebo uzavřené vozy. Trasa vede z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy – přibližně 20 km dlouhá Dovolená POD ROZHLEDNOU: Vyhlídková věž na Zámecké hoře u Ludvíkova (vzdálenost 3,6 km), 854 m. n. m 10 schodů Šest metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na údolí Ludvíkova, Vrbno pod Pradědem, Mnichov, Bílý potok. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma
Lyžování: V okolí Vrbna pod Pradědem jsou upravované běžecké tratě. Lyžařský areál PRADĚDOVA ARÉNA - Karlova Studánka (8 km) - až 880 m n.m modrá sjezdovka 550 m dlouhá (kotva), převýšení 110 m, umělé zasněžování, večerní lyžování. V okolí upravované běžecké trasy. Lyžařský areál SKI ANNABERG - Andělská Hora (11 km) - až 850 m n.m 3 sjezdové tratě obsluhované velkokapacitním dvou-kotvovým vlekem Snowtech-Doppelmayr dlouhým 800 m. Sjezdovky mají převýšení 125 m a jejich náročnost uspokojí jak rekreační tak sportovní lyžaře, je zde umělé zasněžování, večeření lyžování, dětský park. Za dobrých sněhových podmínek je pro lyžaře a snowboardisty připraven upravený snowpark s 13 překážkami. Pro nadšence běžeckého lyžování jsou upravovány několikakilometrové běžecké tratě, které navazují na areál. Lyžařský areál OVČÁRANA - PRADĚD (16 km) - až 1450 m n.m 6 vleků, 4,2 km sjezdovek, upravované běžecké trasy Lyžařský areál MALÁ MORÁVKA - KARLOV (od 19 km) - až 950 m n. m 4 sedačkové lanovky, celková délka sjezdovek cca 12 km, všechny sjezdovky jsou zasněžované, největší večerní lyžování na Moravě, snowpark, ski servis, půjčovny lyží, lyžařské školy, skibus, 70 km strojově upravovaných běžeckých tratí. Vše na 1 skipas Lyžařský areál KOPŘIVNÁ (15 km) - až 890 m n. m moderní lyžařský resort přímo pod Pradědem s vyhřívanou 6-ti sedačkovou lanovkou s bublinou, večerní lyžování. Vždy skvěle upravenými sjezdovkami a zázemím, které je alpským standardem.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje a 3 - lůžkové pokoje s dětskou přistýlkou (vytahovací spodní lůžko 90 x 200 m), Spr.+WC, SAT / LCD TV, přípojka na internet 4 - lůžkový aparmán - na ověření v CK, za příplatek. Ve 3 - lůžkové pokoji se 1 neobsazené lůžko neúčtuje (ovšem může být poskytnut 2 - lůžkový pokoj). Pokoje s balkonem nejsou k dispozici.

Stravování

Snídaně nebo polopenze (dle typu pobytu), možnost dokoupení obědů v okolních restauracích.

Doprava

Příjezd autem: Autem ze Zlatých Hor či Jeseníku do Vrbna pod Pradědem na kruhový objezd, zde odbočka směr Albert, pokračovat nahoru do kopce (směr kostel / sjezdovka Ski Arena Vrbno), hotel leží naproti kostela po pravé straně (parkování z druhé strany hotelu – z ulice Sadova). Parkování u hotelu. Autem od Bruntálu, u vlakového nádraží odbočit doleva na ulici Sadova (směr kostel/Ski Arena Vrbno). Hotel leží cca po 500 m vlevo, parkoviště přístupné z tohoto směru.
Příjezd autobusem: Autobusem do Bruntálu, odtud autobusem směr Karlova Studánka (přes Světlou Horu) do Vrbna pod Pradědem, zastávka „vlakové nádraží“. Odtud cca 500 m pěsky do kopce směr kostel (možnost objednání taxi). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Příjezd vlakem: Vlakem z Bruntálu či Krnova do Milotic nad Opavou, odtud vlakem do Vrbna pod Pradědem. Od vlakového nádraží cca 500 m pěšky do kopce směr kostel či sjezdovka (možnost objednání taxi). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

POBYT PRO RODINY S DĚTMI (5 dní / 4 noci, nástup libovolný)
- 4x ubytování ve 3 - lůžkovém pokoji s dětskou přistýlkou s polopenzí (snídaně bufetové stoly nebo výběr z menu - dle obsazenosti, večeře jednotné menu - polévka a hl. jídlo) - 1x za pobyt 1 hod bowling / pokoj - 1x za pobyt 1 hod stolní tenis - 1x za pobyt biliár nebo kulečník pro rodiče / 1 hod - 1x za pobyt stolní fotbálek pro děti (čas je možno rozložit) - neomezeně vstup do fitness - Wi-Fi - parkování - úschova vlastních kol a lyží - rekreační poplatek Dětská cena platí pro děti na pokoji v doprovodu 2 plně platících osob.

AKTIVNÍ POBYT (4 dny / 3 noci, nástup libovolný )
- 3x ubytování se snídaní (bufetové stoly nebo výběr z menu - dle obsazenosti) - 1x hod bowling (pokoj / pobyt - 1x hod stolní tenis (pokoj/ pobyt) - neomezeně vstup do fitness - parkování - Wi-Fi - rekreační poplatek - úschova vlastních kol a lyží

ROMANTICKÝ POBYT PRO DVA (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly nebo výběr z menu - dle obsazenosti, večeře jednotné menu - polévka a hl. jídlo) - 1x láhev vína na pokoji na uvítanou - 1x 1 hod za pobyt bowling pro dva - 1x 1 hod za pobyt sauna pro dva - neomezený vstup do fitness - Wi-Fi - parkování - úschova vlastních kol a lyží - rekreační poplatek
Projekt DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let zahrnuje: v termínech 3.1. - 30.6. a 1.9. - 21.12.24 - ubytování se snídaní (bufetové stoly nebo výběr z menu - dle obsazenosti) - SLEVA 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí) - SLEVA 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí) - večeře zdarma - odpolední káva nebo čaj zdarma - příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje - zdarma rekreační poplatek - Wi-Fi ZDARMA: 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu. POZN: pobyt se psem za poplatek ve výši 200 Kč / zvíře /den. NA TENTO POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU DALŠÍ SLEVU!! Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .

REKREAČNÍ POBYT - ubytování se snídaní (bufetové stoly nebo výběr z menu - dle obsazenosti) BONUSY ZDARMA: úschova vlastních kol a lyží, Wi-Fi, rekreační poplatek, parkování, - 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .

Ostatní

Dlaší služby: Dětská postýlka (na hotelu k dispozici 1 kus): zdarma

Nepřehlédněte: OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) od 3.1. do 21.12.2024 ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu. V případě pobytu se snídaní začíná pobyt snídaní druhý den ráno, v případě pobyt s polopenzí začíná pobyt večeří od 18:00 do 20:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

Slevy a výhody: SLEVA 5% za vč. nákup 60 a více dní před nástupem na pobyt platí v termínech 3.1.-21.12.2024 pouze pro REKREAČNÍ POBYT.

Akční nabídka: • VRBNO SE BAVÍ 8.6.2024
• LESNÍ SLAVNOSTI LAPKŮ Z DRAKOVA 20. - 21.7.2024
• DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK

Určitě oceníte: Proč Centrum Stone Vrbno pod Pradědem: - sportovně - zábavný areál v hotelu - dobré autobusové dopravní spojení do Karlovy Studánky a na Praděd - TECHNOTRASA - poznejte příběhy lidí severu Moravy a Slezska

Pobyt s dětmi: Jedno dítě do 4,99 let se snídaní ZDARMA.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Jeseníky nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat