Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Mahlerův penzion Na Hradbách

Česká republika, Jihlava

Strava Snídaně
Ubytování Pension
Délka pobytu 3 dny, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
4 °C - Oblačno
4 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 200 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

V klidné a tiché části historického centra Jihlavy, s výhodnou polohou, nedaleko Masarykova náměstí, ZOO a nově otevřeného největšího nákupního centra na Vysočině City parku Jihlava. Město Jihlava, založené ve 13. století jako hornické s těžbou stříbra, je od roku 1982 městskou památkovou rezervací a od roku 2000 centrem kraje Vysočina. Město má přes 50 tisíc obyvatel. Mezi významné památky patří: kostel sv. Jakuba Většího, kostel sv. Ignáce s kolejí, radnice, měšťanské domy ze 13.-.16.století, opevnění města, jihlavské podzemí a další. V okolí města nalezneme mnoho zajímavých míst. Architektonickým skvostem je město Telč, jehož historické centrum bylo spolu s renesančním zámkem zapsáno v roce 1992 na seznam Světového kulturního dědictví UNESCO.

Popis

Recepce, hotel. trezor, Wi-Fi (zdarma), restaurace, salónek, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti - hřiště, postýlka, stolička, nádobí, strava a video - pohádky; úschovna kol, relaxační centrum (whirlpool, infra sauna, parní lázeň, zážitková sprcha, vyhřívané lavice, koloroterapie), akcepce platebních karet.

Sport a zábava

Sport a volný čas: v okolí - Vodní ráj (2,5 km), tenis, squash, minigolf, kulečník, kuželky, tělocvična, fotbalové hřiště, fitness, masáže, půjčovna lyží, lyžařský areál Šacberk (8 km), kluziště, rybolov, hrady - zámky.

Stravování

Snídaně (bufet).

Ubytování

1 a 2lůžkové (možnost přistýlky), 2lůžkový s terasou a 3lůžkové pokoje, 2 a 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, DVD, minibar, Wi-Fi (zdarma). 3 bezbariérové pokoje.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat