Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Montanie

Česká republika, Jizerské hory, Desná

Ubytování Hotel
Počasí
-2 °C - Skoro zataženo
-2 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 1 980 Kč

Dostupných: 901 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností přistýlky, 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, telefon.

Stravování

Snídaně (bufet), za příplatek polopenze nebo plná penze (oběd a večeře – výběr z menu).

Poloha

V přírodní krajinné oblasti Jizerských hor, na polosamotě u vodní nádrže Souš. Ubytování nabízí ve třech oddělených objektech. Město Desná leží v půvabném kraji Jizerských hor. Rozkládá se v údolí kolem říček Bílé a Černé Desné a na okolních stráních. Historie obce sahá až do 17. století, kdy byla obec založena hrabětem Albrechtem Maxmiliánem Des Foursem. Sportovní vyžití v Jizerských horách: terén a vybavení oblasti jsou vhodné jak k sjezdovému lyžování, tak k běžeckému lyžování a v letním období k jízdě na horském kole. Lyžařské vleky můžete nalézt nedaleko centra na Parlamentu, který je osvětlen i v noci, dále např. U křížku, Černá říčka a pro náročnější i na nedalekém Špičáku, pro běžecké lyžování je důležitá možnost nástupu na Jizerskou magistrálu. V letních měsících patří mezi vyhledávaná místa zdejší fotbalový a Sportovní areál města, běžecké tratě a fit-centrum ve městě.

Popis

Recepce, restaurace, bar, vinárna, venkovní posezení, salónek, konferenční služby, hotel. trezor, internet (pevný PC na hotelové recepci), pro děti – postýlka, hřiště, herna, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol a lyží, finská sauna, parkoviště, garáž, akceptace platebních karet.

Sport a zábava

Sport: stolní tenis, kulečník, beach volejbalové hřiště, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, in-line bruslařská trasa (vodní nádrž Souš), běžecké trasy (Jizerská magistrála), sjezdové lyžování (ski areály: Desná -1,6 km, U Čápa – 9,5 km, Mýtiny – 10,6 km, Světlý Vrch – 10,9 km, Harrachov – 15,1 km). Cyklotrasy v Jizerských horách Z Jizerky na Smrk - celkem 37,4 km Z Bedřichova přes Souš do Kořenova - celkem 22,5 km Okruh Frýdlantským výběžkem - celkem 47,1 km Z Liberce do Bedřichova a přes Jablonec zpět - celkem 35,0 km Malý okruh nad Bedřichovem - celkem 27,0 km Kolem Polské hranice - celkem 30,8 km Po rozhlednách Jizerských hor ze sedla Maliníku - celkem 21,5 km Přehrady Jizerských hor - celkem 44,0 km Krásy Jizerských hor - celkem 19,0 km Hejnice – Jindřichovice pod Smrkem - celkem 25,5 km Turistické trasy v Jizerských horách Kořenov - Harrachov - celkem 9,3 km Liberec – Hejnice - celkem 15,4 km Oldřichov v Hájích – Hejnice - celkem 8,4 km Bedřichov – Bílý Potok - celkem 20,4 km Desná – Jizerka - celkem 11,2 km Nové Město pod Smrkem – Frýdlant - celkem 17,2 km Okolí Desné - celkem 8,9 km Okolí Liberce - celkem 14,3 km Okolí Hejnic - celkem 8,2 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat