Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Montanie

Česká republika, Jizerské hory, Desná

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 1 980 Kč

Dostupných: 529 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Snídaně (bufet), za příplatek polopenze nebo plná penze (oběd a večeře – výběr z menu).

Poloha

V přírodní krajinné oblasti Jizerských hor, na polosamotě u vodní nádrže Souš. Ubytování nabízí ve třech oddělených objektech. Město Desná leží v půvabném kraji Jizerských hor. Rozkládá se v údolí kolem říček Bílé a Černé Desné a na okolních stráních. Historie obce sahá až do 17. století, kdy byla obec založena hrabětem Albrechtem Maxmiliánem Des Foursem. Sportovní vyžití v Jizerských horách: terén a vybavení oblasti jsou vhodné jak k sjezdovému lyžování, tak k běžeckému lyžování a v letním období k jízdě na horském kole. Lyžařské vleky můžete nalézt nedaleko centra na Parlamentu, který je osvětlen i v noci, dále např. U křížku, Černá říčka a pro náročnější i na nedalekém Špičáku, pro běžecké lyžování je důležitá možnost nástupu na Jizerskou magistrálu. V letních měsících patří mezi vyhledávaná místa zdejší fotbalový a Sportovní areál města, běžecké tratě a fit-centrum ve městě.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností přistýlky, 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, telefon.

Popis

Recepce, restaurace, bar, vinárna, venkovní posezení, salónek, konferenční služby, hotel. trezor, internet (pevný PC na hotelové recepci), pro děti – postýlka, hřiště, herna, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol a lyží, finská sauna, parkoviště, garáž, akceptace platebních karet.

Sport a zábava

Sport: stolní tenis, kulečník, beach volejbalové hřiště, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, in-line bruslařská trasa (vodní nádrž Souš), běžecké trasy (Jizerská magistrála), sjezdové lyžování (ski areály: Desná -1,6 km, U Čápa – 9,5 km, Mýtiny – 10,6 km, Světlý Vrch – 10,9 km, Harrachov – 15,1 km). Cyklotrasy v Jizerských horách Z Jizerky na Smrk - celkem 37,4 km Z Bedřichova přes Souš do Kořenova - celkem 22,5 km Okruh Frýdlantským výběžkem - celkem 47,1 km Z Liberce do Bedřichova a přes Jablonec zpět - celkem 35,0 km Malý okruh nad Bedřichovem - celkem 27,0 km Kolem Polské hranice - celkem 30,8 km Po rozhlednách Jizerských hor ze sedla Maliníku - celkem 21,5 km Přehrady Jizerských hor - celkem 44,0 km Krásy Jizerských hor - celkem 19,0 km Hejnice – Jindřichovice pod Smrkem - celkem 25,5 km Turistické trasy v Jizerských horách Kořenov - Harrachov - celkem 9,3 km Liberec – Hejnice - celkem 15,4 km Oldřichov v Hájích – Hejnice - celkem 8,4 km Bedřichov – Bílý Potok - celkem 20,4 km Desná – Jizerka - celkem 11,2 km Nové Město pod Smrkem – Frýdlant - celkem 17,2 km Okolí Desné - celkem 8,9 km Okolí Liberce - celkem 14,3 km Okolí Hejnic - celkem 8,2 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat